Знов таки не без українців: Відома поетеса розвінчала сталий міф про становлення великої російської літератури

Сучасна українська поетеса, прозаїк і художниця, лауреат Шевченківської премії Емма Андієвська заявила, що половину літературних творів Росії створили українці. На долю інших "інородців" теж припадає питома частка. Так скільки ж там великих великоросів?

Про це 86-річна письменниця, яка живе в Німеччині, розповіла в інтерв'ю "Радіо Свобода", зазначивши, що немає таких місць, де не було б українців, зазначають Патріоти України.

"Половина російської літератури створена українцями, а що з цього українцям?! Короленка, Зощенко... -енки, -енки... Куди не плюнь - скрізь українці! А Гоголь чому зійшов із розуму? Тому що хотів кон'юнктури! А у нього було забагато українства!" - заявила письменниця.
Також вона додала, що за допомогою російської мови неможливо створити щось нове.

"Це все легенди, що, мовляв, російською мовою... Російською мовою нічого не можна творити, можна тільки перекладати!" - вважає Андрієвська.

Водночас, письменниця вказала на роль української мови як основного фактора, який формує націю, підкресливши, що для неї Україна "на кожному клаптику, де хтось говорить українською і відчуває себе українцем, а не загально-там-якимсь-нацменом".

Вчені розгадали таємницю, як тварини вперше вийшли з океану на сушу 390 млн років тому

четвер, 26 листопад 2020, 14:15

Дослідники з США та Великої Британії виявили, що вихід хребетних з океану і завоювання ними суші, яке відбулося близько 390 мільйонів років тому, збігається з розвитком у них плечової кістки. Про це повідомляє видання The Daily Mail. У своєму досліджен...

Сюрприз для любителів плавання восени: В Одесі на популярному пляжі знайшли удава (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 13:58

Змію біля одного зі спусків в море помітила одеситка Неллі Каспер під час ранкового купання. Вранці в четвер, 26 листопада, на пляжі Ланжерон в Одесі знайшли удава, ймовірно, тварина втекла від господаря, передають Патріоти України. Змію біля одного зі...