Знов таки не без українців: Відома поетеса розвінчала сталий міф про становлення великої російської літератури

Сучасна українська поетеса, прозаїк і художниця, лауреат Шевченківської премії Емма Андієвська заявила, що половину літературних творів Росії створили українці. На долю інших "інородців" теж припадає питома частка. Так скільки ж там великих великоросів?

Про це 86-річна письменниця, яка живе в Німеччині, розповіла в інтерв'ю "Радіо Свобода", зазначивши, що немає таких місць, де не було б українців, зазначають Патріоти України.

"Половина російської літератури створена українцями, а що з цього українцям?! Короленка, Зощенко... -енки, -енки... Куди не плюнь - скрізь українці! А Гоголь чому зійшов із розуму? Тому що хотів кон'юнктури! А у нього було забагато українства!" - заявила письменниця.
Також вона додала, що за допомогою російської мови неможливо створити щось нове.

"Це все легенди, що, мовляв, російською мовою... Російською мовою нічого не можна творити, можна тільки перекладати!" - вважає Андрієвська.

Водночас, письменниця вказала на роль української мови як основного фактора, який формує націю, підкресливши, що для неї Україна "на кожному клаптику, де хтось говорить українською і відчуває себе українцем, а не загально-там-якимсь-нацменом".

А ви це знали? Велика кількість сиру в раціоні може бути небезпечною: Медики назвали чотири проблеми

понеділок, 1 березень 2021, 11:45

Сир входить у раціон у більшості людей. Їм посипають улюблені страви, використовують як закуску до вина або на бутерброди. У сучасних супермаркетах сир представлений у величезному асортименті. Він є хорошим джерелом білка, кальцію і фосфору, також в нь...

Смерть була миттєвою: ​У Києві дівчинка вчинила страшне самогубство - батьки її покинули заради нової сім'ї (фото)

понеділок, 1 березень 2021, 11:33

У Києві 15-річна дівчина вистрибнула з вікна балкона. Про це повідомляє ресурс "Київ Оперативний" в Telegram-каналі, передають Патріоти України. Трагедія сталася в житловій багатоповерхівці за адресою Харківське шосе, 180. На жаль, дитина загинула на ...