Знов таки не без українців: Відома поетеса розвінчала сталий міф про становлення великої російської літератури

Сучасна українська поетеса, прозаїк і художниця, лауреат Шевченківської премії Емма Андієвська заявила, що половину літературних творів Росії створили українці. На долю інших "інородців" теж припадає питома частка. Так скільки ж там великих великоросів?

Про це 86-річна письменниця, яка живе в Німеччині, розповіла в інтерв'ю "Радіо Свобода", зазначивши, що немає таких місць, де не було б українців, зазначають Патріоти України.

"Половина російської літератури створена українцями, а що з цього українцям?! Короленка, Зощенко... -енки, -енки... Куди не плюнь - скрізь українці! А Гоголь чому зійшов із розуму? Тому що хотів кон'юнктури! А у нього було забагато українства!" - заявила письменниця.
Також вона додала, що за допомогою російської мови неможливо створити щось нове.

"Це все легенди, що, мовляв, російською мовою... Російською мовою нічого не можна творити, можна тільки перекладати!" - вважає Андрієвська.

Водночас, письменниця вказала на роль української мови як основного фактора, який формує націю, підкресливши, що для неї Україна "на кожному клаптику, де хтось говорить українською і відчуває себе українцем, а не загально-там-якимсь-нацменом".

Чи ефективна оксолінова мазь: Супрун розвіяла популярні міфи

понеділок, 27 січень 2020, 7:26

Уляна Супрун розповіла про небезпеку оксолінової мазі, яка відноситься до противірусних засобів для зовнішнього застосування. Про це екс-чиновниця повідомила на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України. За словами експерта, це д...

Не залишать нічого: Африку атакували спустошливі полчища сарани (фото, відео)

понеділок, 27 січень 2020, 7:13

В ООН закликали міжнародне співтовариство надати допомогу країнам Східної Африки, які ведуть боротьбу з величезними зграями пустельної сарани. Так, в організації вважають, що чисельність сарани до червня може збільшитися в 500 разів, передають Патріоти...