Знов "вінжехлопчик" провокує самосуд: "Страшно не те, що він ногами журналістку б'є, а те, що оця мерзота під домашнім арештом скоює ДТП", - жертва сина соратника Медведчука

​Якщо влада не в змозі підтримувати силу закону, закон сили міняє владу. Країна очікує коли прийде кінець шоу «вінжехлопчик/вонажедєвочка» і впливових негідників почнуть нарешті саджати.​ Майдан нічому не навчив зажерливу касту "недоторканих".

Патріоти України пропонують ознайомитись з новою публікацією журналістки Інни Білецької, котра стала учасником жахливої пригоди за участю розперезавшогося мажора, котрий безкарно б’є та погрожує свідків та учасникам його злочину.

«Безкарність породжує злочини. Чувак під домашнім нічним арештом. З 22 до 7. Вночі його бачили в нічному коубі «Лагуна».

В 6:54 поліція отримує повідомлення про те, що він скоїв ДТП, розвалив чужу машину, їдучи через перехрестя на червоний сигнал світлофору. Андрій Бузинарський порушив умови запобіжного заходу.

Хочу бачити як за зверненням поліції, йому змінять запобіжний!

Страшно не те, що він по рукам ногами журналістку б‘є, і навіть не те, що погрожує, а те, що оця мразота, будучи під нічним домашнім арештом з самого ранечку скоює дтп. Розбиває в хлам чужу машину.

Страшно, що ти можеш їхати за всіма правилами, бути пристебнутою, везти дітей, або переходити дорогу, і отака дрянь реально зробить тебе трупом.

Страшно, курва, жити, коли медведчуківські люди рулять державою, а їхні діти, обдолбані вкрай носяться вулицями."

Далі додає:

"Андрій удома. Допитали. Відпустили.

Порушили справу частиною першою статті 345 ККУ. Погроза життю журналіста. За таке можна навіть, якщо хтіти, в тюрьму на три роки посадити.

Шановні слідчі і прокуратура, хочу ознайомити вас з тим, що ви би мали зробити.

Ви би мали негайно повідомити прокуратуру і звернутись до суду, бо до 07:00 ранку він не те, що не міг гасати навалений містом, він не мав права вийти з дому, бо такі умови його домашнього арешту.

Ключове слово НЕГАЙНО.

Роки два тому під домашнім арештом в райцентрі Здолбунів перебував його татусь і в цей час я зустріла його в Рівному. І навіть встигла записати інтерв‘ю.

Прокидайтесь вже чи шо?!"

Хіти тижня. За космічний гонорар у космічному костюмі: 60-річна Мадонна вразила "Євробачення" зухвалим номером (фото)

неділя, 26 травень 2019, 11:00

Культова поп-діва стала "родзинкою" гала-концерту пісенного конкурсу Євробачення-2019, який відбувся в суботу, 18 травня. В гранд-фіналі Мадонна представила дві пісні: хіт "Like A Prayer" 1989 року випуску і новий сингл "Future", який виконала з реперо...

Сотні відбірних головорізів Путіна знайшли свій безславний кінець: Рівно п'ять років тому розпочалась одна з найславетніших битв в історії українського війська

неділя, 26 травень 2019, 10:05

26 травня 2014 року бійці ЗСУ без жодних втрат зайняли ДАП, і відбили першу атаку російських окупантів. Тоді ворог кинув проти купки українських спецпризначенців кращі з наявних сил - російський спецназ «Іскра», "кадирівців" та батальйон "Восток". 26 т...