Знущаються: Сущенко розповів про нелюдські умови в новій колонії

Український політв'язень, журналіст Роман Сущенко надіслав листа з малюнком. У ньому описав перші враження про нове місце ув'язнення - колонію в російському селі Утробіне, повідомляють Патріоти України.

"Кілька рядків про буденне. За минулий з моменту етапування час довелося пережити культурний шок, пов'язаний перш за все з умовами та "принадами" переміщення за примусом (вагон "столипін", антисанітарія, таргани розміром із сірникову коробку, всюдисущі гризуни всіх мастей, цвіль, вологість, непроглядна темрява, недоїдання і холод), а зі ставленням до людей, змінившим за рішенням суду свій соціальний статус", - пише Сущенко.

За словами журналіста, поведінка працівників колонії направлена на приниження гідності. "Другий тиждень освоююсь у колонії навпроти села Утробіне. Із віконця "утроби" моєї камери добре видно однотипні сільські будівлі, як і щоденний схід сонця крізь вкриту памороззю "колючку". Хочеться бачити десятки, сотні незнайомих осіб. Як у спеку, відчуваючи спрагу, пити склянку за склянкою прохолодну воду", - пише у своєму листі журналіст.

У самій колонії бранець гостро відчуває сповільнення часу та втрату орієнтації."Не дам згаснути світлу своєму!" - пише Сущенко.


На малюнку Руанський собор. Журналіст намалював його за допомогою кіровського рожевого кисиля, бо перший малюнок десь зник. "Адміністрація дозволила нашому консулу передати мені до камери набір пастелі (24 мілка!)"- додав він.

Ще й дивуються на ставлення як до чуми: Росіянка в Швеції поскаржилась на службовців банку, бо відмовили їй у відкритті рахунку і навіть не пустили до закладу

середа, 30 листопад 2022, 10:52

Співробітники банку Handelsnbanken в Гетеборзі відмовили у відкритті рахунку жінці, дізнавшись, що вона громадянин Росії. . Панночку навіть не пустили в приміщення фінансової установи. . "Это потому, что я русская?.. Это - дискриминация", - однак арг...

Кому війна, а кому - прибутки: Ілон Маск удвічі збільшує вартість терміналів Starlink для України

середа, 30 листопад 2022, 10:38

Роздрібні ціни на комунікаційні пристрої Starlink в Україні зросли майже вдвічі після збоїв у роботі мобільних операторів внаслідок ракетної атаки Росії. Відтак - через погіршення мобільного зв'язку, зріс попит на супутниковий, зокрема на послугу інт...