Зниклого без вісти українського суддю знайшли вбитим: Всі подробиці (фото)

Знайдено тіло зниклого без вісти колишнього судді Дніпровського районного суду Херсона Анатолія Гордимова, повідомляють Патріоти України.

Місцезнаходження тіла показав один із затриманих підозрюваних у вбивстві судді. У результаті проведеної оперативної роботи правоохоронці встановили, що Гордимова вбили його знайомі. Один з підозрюваних був затриманий, а інший зник на території окупованого Криму.

На сайті Міністерства внутрішніх справ зазначено, що Анатолій Гордимов зник без вісти 23 квітня 2018 року. Першим про це в поліцію повідомив один з суддів Херсона, який не міг додзвонитися до Гордимова.

Анатолій Гордимов до 2016 року був суддею ліквідованого в тому ж році Дніпровського районного суду Херсона. У березні 2018 року претендував на посаду члена Вищої ради правосуддя за квотою з'їзду суддів, але не набрав необхідної кількості голосів.

Спіймали на гарячому: Правоохоронці затримали главу райсуду Одещини

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:01

Сьогодні, 29 вересня, в Одеській області правоохоронці затримали виконувача обов'язків голови Комінтернівського райсуду. Він вимагав хабар за прийняття рішення. Про це повідомляє пресслужба НАБУ, передають Патріоти України. «НАБУ і САП спільно з СБУ ви...

"Ми чекали цього 25 років": Вийшла Біблія у перекладі сучасною українською мовою

п’ятниця, 29 вересень 2023, 21:15

У Національному заповіднику «Софія Київська» у столиці був презентований сучасний переклад Біблії українською мовою. Про це повідомила пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики України, передають Патріоти України. Багаторічна праця пер...