Переглянутися кольорових світлин Києва початку ХХ ст. розкриває небувалі темпи розбудови «цукрової столиці» Східної Європи, не в останню чергу тими ж «цукровими королями», котрі виросли з малошанованих пихатими "великоросами" та "малоросійського" дворянства та чиновництва верств української землі, зазначають Патріоти України.
Варто нагадати, що протягом будівельного та економічного буму 1897-1916 років населення Києво зросло з 250 000 до 600 000, а ще до середини 19 століття з давньою столицею за кількістю мешканців змагався 50-тисячний торговий Бердичів.
Бурхлива доба «київського ренесансу» застигла у величних формах Оперного театру (1901), Рисувальної школи Миколи Мурашка (Художнє училище, 1904).
Художньо-промислового і наукового музею, музично-драматичної школи Миколи Лисенка. 1907-го запрацював перший стаціонарний український театр у приміщенні Троїцького народного дому. 1909-го відкрили зоопарк, за 3 роки - Бессарабський ринок.
Всі ці тогочасні новобудови тактично окреслювали стародавні пам'ятки архітектури та вписувались у існуючий міський ансамбль. Не те що в наші часи беззаконня заївшихся скоробагатьків.
У суботу, 18 січня в Україні прогнозують переважно суху погоду без істотних опадів. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко у Facebook, передають Патріоти України. За її словами, в Україні протягом суботи прогнозують сильний північно-західний вітер ...
Тариф на електроенергію, який був встановлений в Україні, діятиме протягом поточного опалювального сезону. Уряд не має планів щодо його збільшення. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко під час "Години запитань до уряду" 17 січня, переда...