"Золотая молодежь", або Де навчаються діти українських політиків (відео)

Народні депутати хочуть, щоб їхні діти навчалися разом із принцом та майбутніми королями, і можуть легко заплатити 30 тисяч доларів за навчання своїх нащадків.

Журналісти склали рейтинг шкіл і університетів, де навчаються діти політ-еліти, передають Патріоти України.

Так, єдина донька нардепа Сергія Алєксєєва вчиться у Британській школі в Україні. Вартість навчання складає близько 20 тисяч доларів на рік. "Я вважаю, що це добре, оскільки вона згодом зможе продовжити освіту і за кордоном, і потім бути висококваліфікованим фахівцем для України", - розповів депутат.

Нардеп Ольга Богомолець зізналася, що для неї навчання дитини в Англії було задорого, а в Німеччині - взагалі безкоштовно, якщо знаєш мову. Її старша донька закінчила Будапештський медичний університет - це обходилося у 600 євро на місяць, а на рік - 10 тисяч євро.

Діти колишнього нардепа і держчиновника Романа Насірова навчаються в Новопечерській школі, а екс-заступниця голови Київської міської держадміністрації Ірена Кільчицька обрала Кловський ліцей у Києві. Діти нардепа Віктора Бондаря навчаються в "Академії плюс".

Донька нардепа Дмитра Добродомова - громадянка Канади. Коли їй виповнилося 19 років вона прийняла рішення навчатися там в коледжі. Депутат розповів, що для громадян Канади там навчання навіть дешевше, ніж в Україні - "буквально кілька сотень доларів за семестр".

Син нардепа Борислава Розенблата отримав вищу освіту в Букінгемському університеті у Великій Британії (17 200 фунтів).

Старша донька нардепа Сергія Тарути навчалася в Лондонському економічному коледжі, де отримувала вчений ступінь (PhD) з екології. Вартість навчання - 18,5 тисяч фунтів.

Син нардепа Вадима Новинського навчався в університеті Сент Андрюс, де навчався і принц Вільям. Вартість навчання там становить 30 тисяч фунтів на рік.

Джерело: ТСН.ua

Білковий бонус до городини: Росіянка купила банку горошку і знайшла всередині чи то ящірку, чи крокодила (фотофакти)

субота, 17 квітень 2021, 11:17

Мешканка російського Єкатеринбурга, купивши консервований зелений горошок, виявила в банці неприємний бонус. Як повідомляє E1, разом з бобовими на заводі законсервували невідому істоту. «Чи то ящірка, то чи крокодил», — цитують жінку Патріоти України. ...

​«Кінець епохи бідності», «Слуги» розставляють пріоритети: Суддям додали до пенсії 9425, а військовим - 67 грн. Як зросла решта соцвиплат в 2021-м

субота, 17 квітень 2021, 10:54

Середня пенсія судді в 2021-м зросла на 9425 грн і досягла 77,3 тис. Грн. При цьому військові на заслуженому відпочинку отримують лише 5,6 тис. грн і за чотири місяці виплата зросла лише на 67 грн. Про це йдеться в опублікованих даних ПФУ, зазначають П...