"Золотая молодежь", або Де навчаються діти українських політиків (відео)

Народні депутати хочуть, щоб їхні діти навчалися разом із принцом та майбутніми королями, і можуть легко заплатити 30 тисяч доларів за навчання своїх нащадків.

Журналісти склали рейтинг шкіл і університетів, де навчаються діти політ-еліти, передають Патріоти України.

Так, єдина донька нардепа Сергія Алєксєєва вчиться у Британській школі в Україні. Вартість навчання складає близько 20 тисяч доларів на рік. "Я вважаю, що це добре, оскільки вона згодом зможе продовжити освіту і за кордоном, і потім бути висококваліфікованим фахівцем для України", - розповів депутат.

Нардеп Ольга Богомолець зізналася, що для неї навчання дитини в Англії було задорого, а в Німеччині - взагалі безкоштовно, якщо знаєш мову. Її старша донька закінчила Будапештський медичний університет - це обходилося у 600 євро на місяць, а на рік - 10 тисяч євро.

Діти колишнього нардепа і держчиновника Романа Насірова навчаються в Новопечерській школі, а екс-заступниця голови Київської міської держадміністрації Ірена Кільчицька обрала Кловський ліцей у Києві. Діти нардепа Віктора Бондаря навчаються в "Академії плюс".

Донька нардепа Дмитра Добродомова - громадянка Канади. Коли їй виповнилося 19 років вона прийняла рішення навчатися там в коледжі. Депутат розповів, що для громадян Канади там навчання навіть дешевше, ніж в Україні - "буквально кілька сотень доларів за семестр".

Син нардепа Борислава Розенблата отримав вищу освіту в Букінгемському університеті у Великій Британії (17 200 фунтів).

Старша донька нардепа Сергія Тарути навчалася в Лондонському економічному коледжі, де отримувала вчений ступінь (PhD) з екології. Вартість навчання - 18,5 тисяч фунтів.

Син нардепа Вадима Новинського навчався в університеті Сент Андрюс, де навчався і принц Вільям. Вартість навчання там становить 30 тисяч фунтів на рік.

Джерело: ТСН.ua

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...