"Золоті ворота в Європу: Як на львівській митниці з людей вибивають гроші", - розслідування (відео)

Побори на митниці нікуди не зникли - це доводить історія громадянина Литви Олексія. Він стверджує, українські митники вимагали в нього хабара, повідомляють Патріоти України.

Чоловік розповів, що коли перетинав кордон із Польщею в пункті пропуску Грушів-Будомєж, йому сказали прямо – плати 50 євро, або знайдемо в автівці наркотики. Литовця це шокувало, адже любить Україну й часто тут буває. Свою історію виклав у Facebook і розчарувався ще більше. Каже, чимало людей зізналися, що теж потерпали від поборів.

Його відео набрало 12 тисяч переглядів. У десятках коментарів українці просять вибачення за прикрий інцидент. Олексієм не приховує: таки віддав митникові 10 євро. Та найбільше обурило, що гроші начебто готові були брати відверто, не ховаючись.

Керівник Львівської митниці звинувачення Олексія спростовує. Мовляв, переглянули відео з камер спостереження й опитали працівників посту – жоден зі співробітників зміни тоді до його авто не підходив. А службовця, на якого вказав наш герой, на час перевірки перевели до іншого підрозділу, не пов’язаного з митним оформленням. Інформацію про хабар він теж заперечує.

Білоруські компанії постачають власну продукцію бойовикам ОРДЛО під виглядом "гуманітарної допомоги" з РФ

неділя, 17 листопад 2019, 14:45

Варто зазначити, що за оцінками експертів, до 30% товарів народного вжитку в окупованих районах Луганської і Донецької областей – білоруські. Вп'яте за останні тижні вантажні автомобілі з написом "Гуманітарна допомога з Російської Федерації" прибули в ...

"Игорь Валерьевич, фильтруйте базар!": Ветерани російсько-української війни звернулися до Коломойського (відео)

неділя, 17 листопад 2019, 14:37

Патріоти порадили олігарху "не загравати" із росіянами. Представники Руху Ветеранів України та правої спільноти Дніпра зібралися поряд з Дніпропетровською обласною державною організацією аби висловити свій протест у зв’язку з неоднозначними, як вони вв...