​Зорян Шкіряк обіцяє влаштувати справжній терор автомобілістам: Жертвами стане кожен другий, штраф від 2000 грн

Мова йде про улюблений «гріх» українців за рулем. Однак, схоже, це стане лише однією зі складових у жорсткому наведенню ладу на дорогах України.

На українців полюватимуть "автокілери" Зорян та Шкіряк. А може Зоряний Шкіряк?

Чи стане ладу більше, питання риторичне. А от те що МВС розраховує зібрати чималі кошти на самому процесі – без усяких сумнівів, зазначають Патріоти України. Побачимо наскільки справедливо у правоохоронців це вийде.

Чи не наймасовішим і прибутковим штрафом, котрий суворо збиратимуть з порушників, це покарання за розмову по мобільному телефону під час керування. І воно має становити не менше 2-3 тисяч гривень. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Шкіряк.

«Якщо говорити про мобільний телефон, мені здається, що це має бути не менше 2-3 тисяч. І тоді буде розуміння», - упевнений епатажний радник Авакова.

Хіти тижня. Одного з провідних операторів мобільного зв'язку України викуплюють азербайджанці

середа, 16 жовтень 2019, 18:30

Що станеться з ціновою політикою стосовно споживачів послуг, залишається тільки гадати. Азербайджанський оператор зв’язку Bakcell подав заявку в Антимонопольний комітет України на концентрацію ПрАТ«ВФ Україна». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з п...

Пропаг**дони Путіна могли б радіти: Відомі рокери осоромились, зарахувавши Київ та Мінськ до російських міст

середа, 16 жовтень 2019, 18:27

Відомий британський рок-гурт Uriah Heep спровокував скандал у соцмережах, зарахувавши Київ і Мінськ до російських міст в анонсі свого туру по РФ. . "Ще дві дати оголошені в Російській Федерації. П'ятниця, 7 лютого - підтверджено Київ, Україна, МЦКМ. Су...