​Зорян Шкіряк обіцяє влаштувати справжній терор автомобілістам: Жертвами стане кожен другий, штраф від 2000 грн

Мова йде про улюблений «гріх» українців за рулем. Однак, схоже, це стане лише однією зі складових у жорсткому наведенню ладу на дорогах України.

На українців полюватимуть "автокілери" Зорян та Шкіряк. А може Зоряний Шкіряк?

Чи стане ладу більше, питання риторичне. А от те що МВС розраховує зібрати чималі кошти на самому процесі – без усяких сумнівів, зазначають Патріоти України. Побачимо наскільки справедливо у правоохоронців це вийде.

Чи не наймасовішим і прибутковим штрафом, котрий суворо збиратимуть з порушників, це покарання за розмову по мобільному телефону під час керування. І воно має становити не менше 2-3 тисяч гривень. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Шкіряк.

«Якщо говорити про мобільний телефон, мені здається, що це має бути не менше 2-3 тисяч. І тоді буде розуміння», - упевнений епатажний радник Авакова.

"Кроти" підтвердили своє лідерство: "Шахтар" розгромив "Динамо" у чемпіонаті України

неділя, 31 травень 2020, 19:21

Після поразки команда Суркісів опинилась на четвертому місці в УПЛ. У Києві на НСК "Олімпійський", де під час карантину відтепер проводить свої домашні матчі "Шахтар", рахунок було відкрито на 38-й хвилині. Однак початок для киян був багатообіцяючим, з...

"Вибач, що не зберегли!": У Чернівцях чергова смерть батюшки Московської церкви (фото)

неділя, 31 травень 2020, 19:15

Спочатку в РПЦ закликають ризикнути життям заради Бога, а потім висловлюють співчуття померлим. «Відійшов до Господа митрофорний протоієрей Василій Мандрюк, Благочинний Чернівецького міського округу. Більш детальна інформація пізніше», - йдеться у пові...