"Зрадники в формі ЗСУ повинні задуматися, що робить наш ворог з такими, як вони в своїй армії", - ветеран АТО

Істерити про недоліки в армії - все одно що ображатися на відображення «дрища» в дзеркалі, замість того, щоб піти в спортзал.

Про породу чоловіків у військовій формі на аватарках на просторах соцмереж, які доводять, яка насправді ЗСУ погана і яка огидна брехня ллється про позитивні зміни в українській армії, у своєму блозі пише українець, ветеран АТО Валерій Прозапас. Патріоти України пропонують повний пост автора.

Є на фб така порода мужчин у військовій формі на аватарках, які коли чують добре слово про українську армію - починають істерично доводити яка насправді вона пагана і яка брехня про позитивні зміни в ЗСУ, підсилюючи свою мужність словами "хєрня" та "ссцють в очі".

Мабуть, ці ходячі приклади стійкості просто сплутали рід діяльності - бо армія ніде не є раєм земним, а кількість посад наполеонів всюди обмежена, навіть в НАТО.

І ніде більше так не відображаються вади суспільства як у війську, тому істерити про його недоліки все одно що ображатися на відображення дрища в дзеркалі замість піти до спортзалу.

Тому якщо витримуєш і знаєш шо робити - дій, не витримуєш - йди.

А мазати лайном і сіяти паніку - це якесь ментальне збочення, тим більше робити це при формі та з тризубами на своїх фейсбучних світлинах.

Наш ворог в історії свого війська мав епізоди, коли своїх затоскувавших в поході солдатів закопували живцем, щоб інші не так скучали за домом і не хандрили.

Він з задоволенням читає ваші дівочі претензії.

А наші предки, коли брали до рук зброю, регулярно попадали на палі та бували четвертовані, розстріляні в кращому випадку - через відсутність держави.

Розказуйте, як зараз все пагано.


"Це схоже на кидалово": Ккраїнці масово скаржаться, що обмінники відмовляються приймати долари

п’ятниця, 9 червень 2023, 17:22

В Україні банки та обмінники відмовляються приймати частину купюр. Українці масово скаржаться: під час обміну просять заплатити додаткову комісію у розмірі 10-14%, а деякі банкноти взагалі не беруть. "Це абсолютно нормальна практика – 14% комісії за пр...

Небезпека не минула? Пляжі Хургади закривають для купання та дайвінгу після того, як акула вбила росіянина

п’ятниця, 9 червень 2023, 16:59

8 червня в єгипетському курортному місті Хургада акула напала та з’їла чоловіка живцем поблизу берега. За даними місцевої поліції, загиблий – громадянин Росії. Після нападу акули влада Хургади ввела заборону на купання та водні види спорту на пляжах. Г...