Зростає ризик інфарктів! Українців попередили про серйозну небезпеку в листопаді (відео)

Ризики для здоров'я людей значно підвищуються під час магнітних бурь. Особливо в ці дні страждають центральна нервова система і серцево-судинна. Так прокоментував наближення у листопаді магнітних бур кандидат медичних наук, лікар Віктор Сидоренко, повідомляють Патріоти України.

"Швидка допомога" робить статистичний облік кількості викликів. Якщо зіставити стресогенні чинники і кількість викликів "швидкої", вони збігаються на 100%. Геомагнітні бурі - це досить серйозний вплив на наш організм. Вони можуть призводити до серйозних наслідків. У першу чергу, страждає центральна нервова система і серцево-судинна", - розповів Сидоренко.

"Кількість інфарктів, інсультів і гіпертонічних криз зростає. Крім того, летальність, кількість смертей у ці періоди зростає. Це абсолютно статистично доведений факт", - сказав медик. За словами Сидоренка, здорові молоді люди та діти переносять магнітні бурі легко.

Джерело: Обозреватель

Ні, це не "дурний знак": Орнітологи розповіли про "чорні хмари" і загадкове скупчення птахів у Києві

вівторок, 31 січень 2023, 14:25

Українські орнітологи, незважаючи на війну (ті, хто зараз не в лавах ЗСУ), продовжують свої наукові дослідження, що, зокрема, пов’язані з міченням птахів. Минулого року проводилось кільцювання лелек (білих і чорних), мартинів (жовтоногих та звичайних),...

Киянин застрелив дружину брата й намагався обдурити поліцію, але його викрили (фото)

вівторок, 31 січень 2023, 12:43

Під час застілля 38-річний киянин застрелив невістку. Аби уникнути кримінальної відповідальності він викинув зброю, влаштував у будинку безлад та надав правоохоронцям неправдиві свідчення. Про це повідомили у пресслужбі МВС, передають Патріоти України....