"Звонил и говорил, что поможет армия РФ": Куратор бойовиків розповів, як людина Путіна розв'язувала війну на Донбасі

Сергій Глазьєв тоді "працював" не тільки з сепаратистами в Донецькій і Луганській областях, а й по всій території Південної і Східної України.

Глазьєв обіцяв те, що Путін не збирався виконувати. Фото: ТАСС.

Один з російських найманців, який брав участь в бойових діях на Донбасі і організовує "допомогу" бойовикам, Олександр Жучковський, заявив, що радник президента РФ Сергій Глазьєв підбурював сепаратистів в Україні і обіцяв їм підтримку російських військ. Про це пише на своїй сторінці в Twitter блогер і журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

За його словами, Глазьєв тоді "працював" не тільки з сепаратистами в Донецькій і Луганській областях, а й по всій території Південної і Східної України. "Я пам'ятаю, як Глазьєв навесні 2014-го зв'язувався по телефону з лідерами "повсталих регіонів" і говорив, що Росія їх не кине, що у Путіна є право задіяти війська і т.д. Глазьєва мабуть теж тоді в Кремлі обнадіяли - типу молодець, працюй , підтримаємо. Ось він з усім патріотичним запалом і кинувся працювати і обіцяти. Але його кинули, і разом з ним всю Новоросію", - пише Жучковський.

Нагадаємо, раніше колишній ватажок сепаратистів Ігор "Стрєлков" Гіркін заявляв, що Кремль дав вказівку ЗМІ і політтехнологам відродити проект під назвою "Новоросія".

"Русские, забудьте о пенсиях и больницах, детсадах и школах. Пока полтораметровый вова играется геополитику, вы будете жить в дерьме", - Фашик Донецький

понеділок, 27 травень 2019, 8:59

"Давайте поговорим о "мертвых душах" в так называемой "армии дыныры". Это очень неудобная тема для оккупационных армий, ибо большие деньги на кону. Не будем ходить вокруг да около. Поехали", - пише у своєму блозі Фашик Донецький, повідомляють Патріоти ...

"Росія бомбила наші населені пункти, навіть не переходячи кордон": Переселенка вимагає компенсації від Кремля за збройну агресію на Донбасі (фото, відео)

понеділок, 27 травень 2019, 8:24

На окупованій території в неї залишилось житло, де вже «погосподарювали» непрохані гості, винесли, що могли. У дніпровському суді справа переселенки вже понад півроку, але, як кажуть юристи, це поки єдиний шлях довести факт того, що вимушене переміщенн...