
Майбутні офіцери ВМС - курсанти Інституту Військово-морських сил Національного університету «Одеська морська академія» - записали відеозвернення до українських моряків, захоплених Росією в ході конфлікту у Керченській протоці. Відео викладене на офіційній сторінці вишу в Facebook, передають Патріоти України.
Молоді мореплавці висловили свою подяку старшим колегам, які сьогодні перебувають у вкрай складних життєвих обставинах, та запевнили, що пишаються їх прагненням захищати і боронити суверенітет своєї країни.
«Ми, курсанти та військовослужбовці Інституту військово-морських сил, всім серцем підтримуємо вас і ні на мить не забуваємо ваш героїчний вчинок», - кажуть хлопці у відеозверненні.
На заплавних озерах Острів Хортиця помітили рідкісного птаха — рожевого пелікана, який занесений до Червоної книги України. Незвичайного гостя зафіксували співробітники сектору охорони природи. Про це розповіли на сторінці у Фейсбук Національного запов...
Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...