Звинувачує в усьому "Азов": Няша Поклонська написала романтичну історію про замах на своє життя

Прихильниця покійного царя Миколи ІІ розповіла історію про те, як її особиста охорона, яка складалася з членів НЗФ кримська самооборона нібито виявила в авто прокурорки вибухівку.
Наталія Поклонська. Фото: ТАСС.

Зрадниця Наталія Поклонська, яка у 2014 році сприяла анексії Криму росіянами стверджує, що на неї було майже скоєно замах. Про це вона написала у своїй книзі "Кримська весна: до і після. Історія з перших вуст", пишуть Патріоти України із посиланням на кримські ЗМІ.

Прихильниця покійного царя Миколи ІІ розповіла історію про те, як її особиста охорона, яка складалася з членів НЗФ кримська самооборона нібито виявила в автомобілі прокурорки пристрій, який мав вибухнути тоді, коли Поклонська їхала на роботу.

У замаху вона звинувачує екс-командира полку "Азов", народного депутата Андрія Білецького. За словами Наталії саме він підмовив 19-річного кримчанина Максима Філатова встановити вибухівку. Хлопця після цього судили у Північно-Кавказькому окружному військовому суді у Ростові-на-Дону. Йому винесли вирок у вигляді 6-ти років колонії суворого режиму.

"Коли співробітники ФСБ принесли в мій кабінет знешкоджений вибуховий пристрій, я побачила, що було всередині. Це були болти-саморізи, різні невеликого розміру сталеві деталі з гострими краями. Навіть на секунду не можу уявити, що могло б статися, якби спрацював цей потужний і смертоносний вибуховий пристрій. Який би був його радіус ураження і скільки людей могли б постраждати", - пише жінка.

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...