Потрібна допомога: Український морпіх просить врятувати його донечку (фото)

У мережі просять допомогти у лікуванні 6-місячної Олександри, доньки морського піхотинця Антона Гуленка, повідомляють Патріоти України.

Лікарі поставили діагноз дитині "спінальна аміотрофія, хвороба Вердніга-Гоффмана", зазначила Олександра Безсмертна з командування Морської піхоти України. Така хвороба виникає в кожної 7-ї дитини на 100 000 новонароджених.

"Наразі сім'ю Анота направили до Львівського Інституту спадкової патології, вже після - визначать куди направляти на лікування манюню. Із безлічі прочитаної інформації і консультацій лікарів, лікуванням такої хвороби займаються в Ізраїлі та Німеччині. Лікування вартує шалених грошей - від11 до 20 тис. євро. Для сім`ї Антона така сума не підйомна. Просимо допомогти врятувати життя донечці морпіха - Олександрі. Разом ми сильніші, і коли біда торкається побратима, це стосується кожного!", - пише Безсмертна.

Номер картки батька Олександри, Гуленко Антон - 5168 7427 0779 0873

Дивовижний танок: Українські полярники з'ясували, навіщо кити колективно закручують спіралі в океані

вівторок, 9 липень 2024, 13:32

Відтак один з китів подає звуковий сигнал годування, після чого всі інші одночасно пливуть вгору, через центр спіралі, відкривши рот. У цей момент тварини набирають у рот все на своєму шляху завдяки великим горловим складкам. Вони розправляються і дозв...

Справжні "улюбленці": Кого з українських публічних осіб найчастіше цитують російські пропагандисти

п’ятниця, 28 червень 2024, 22:10

В Україні провели дослідження, яке показало, кого з українських публічних осіб найчастіше цитують пропагандистські видання держави-агресора Росії. У топ-40 потрапили колишній радник Леоніда Кучми Олег Соскін, генерал ЗСУ у відставці Сергій Кривонос, на...