Волонтери просять про допомогу 25-річному бійцю АТО, в якого через поранення розривається шкіра на нозі (фото)

Повне відновлення можливе лише за допомогою унікальних біотехнологій.

Дмитру потрібна допомога. Фото: peoplesproject.com.

Волонтери збирають кошти на лікування військового. Боєць 128 ОМБр Дмитро був поранений біля Дебальцевого. У нього – великий рубцево-виразковий дефект правої підколінної ямки. Вартість лікування воїна становить 81 517 грн. Про таке повідомляють волонтери People's Project, передають Патріоти України.

Через безрезультативне лікування після поранення, у хлопця на нозі розривається шкіра під час ходьби. У випадку Дмитра рана під коліном загоюється, а потім знов відкривається вже з пів року, Дмитро змушений постійно приймати імуностимулюючі препарати (зараз п’є противірусні), так як є велика ділянка, яка не покрита шкірою. Повне відновлення можливе лише за допомогою унікальних біотехнологій у проекті "Біотех-реабілітація поранених".

Оскільки держава, через низку законодавчих та інших обмежень, поки не підтримує біотехнології у лікуванні, солдат може сподіватися лише на народ України.

"Кошти збираються через волонтерську платформу People's Project. Закликаємо всіх, хто має можливість, допомогти пораненому солдату. А також поширити це", – написали волонтери.

У повідомленні також мовиться, що про ефективність методики, яку мають лише кілька клінік у світі, говорять факти – сенсаційне відновлення розтрощеної ноги 19-річного добровольця українськими біотехнологами. А нещодавно лікарі відновили зв'язку коліна пораненому бійцю 57 бригади.

Їм потрібна допомога. Швидкі мчали Києвом: Волонтерка звернулася із важливим закликом до українців (фото)

вівторок, 9 липень 2019, 18:59

До Головного військового клінічного госпіталю у Києві 9 липня прибув черговий борт із важкопораненими бійцями із зони бойових дій на Донбасі. Всім їм потрібна допомога, повідомила волонтерка Наталія Юсупова на своїй сторінці у Facebook, закликавши неба...

Потрібна допомога: До Львова авіацією доставили 12 поранених військовослужбовців, троє у важкому стані

четвер, 4 липень 2019, 15:24

Мінімально необхідні засоби для лікування та догляду є. Однак волонтери збирають допомогу. 3 липня до Львова з Дніпра прибув борт із 12 пораненими військовослужбовцями, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода. Всі бійці отримали мед...