Волонтери просять про допомогу 25-річному бійцю АТО, в якого через поранення розривається шкіра на нозі (фото)

Повне відновлення можливе лише за допомогою унікальних біотехнологій.

Дмитру потрібна допомога. Фото: peoplesproject.com.

Волонтери збирають кошти на лікування військового. Боєць 128 ОМБр Дмитро був поранений біля Дебальцевого. У нього – великий рубцево-виразковий дефект правої підколінної ямки. Вартість лікування воїна становить 81 517 грн. Про таке повідомляють волонтери People's Project, передають Патріоти України.

Через безрезультативне лікування після поранення, у хлопця на нозі розривається шкіра під час ходьби. У випадку Дмитра рана під коліном загоюється, а потім знов відкривається вже з пів року, Дмитро змушений постійно приймати імуностимулюючі препарати (зараз п’є противірусні), так як є велика ділянка, яка не покрита шкірою. Повне відновлення можливе лише за допомогою унікальних біотехнологій у проекті "Біотех-реабілітація поранених".

Оскільки держава, через низку законодавчих та інших обмежень, поки не підтримує біотехнології у лікуванні, солдат може сподіватися лише на народ України.

"Кошти збираються через волонтерську платформу People's Project. Закликаємо всіх, хто має можливість, допомогти пораненому солдату. А також поширити це", – написали волонтери.

У повідомленні також мовиться, що про ефективність методики, яку мають лише кілька клінік у світі, говорять факти – сенсаційне відновлення розтрощеної ноги 19-річного добровольця українськими біотехнологами. А нещодавно лікарі відновили зв'язку коліна пораненому бійцю 57 бригади.

Скалічений Сільвер йде на поправку: Собаці, історія порятунку котрої вразила Дніпро, збирають кошти на протези (відео)

неділя, 9 лютий 2020, 12:06

У Дніпрі гуртом рятують собаку Сільвера, над яким жорстоко познущались невідомі. Пса побили та відрубали всі лапи. Зараз його лікують за пожетви небайдужих у клініці, але для скорішого одужання бідолахи не завадить наша спільна допомога, зазначають Пат...

"Від Марка, Дарія і Енея": Притула зворушив історією про доброту українців (фото)

четвер, 30 січень 2020, 0:18

Ці хлопчики могли б витратити ці гроші на якісь ігри. Мама на дитину. Діаспора на сім'ї. Батько на сина. Однак багато українців без особливих статків обирають допомогти армії. Сергій Притула розповів зворушливу історію про добре серце українського наро...