Волонтери просять про допомогу 25-річному бійцю АТО, в якого через поранення розривається шкіра на нозі (фото)

Повне відновлення можливе лише за допомогою унікальних біотехнологій.

Дмитру потрібна допомога. Фото: peoplesproject.com.

Волонтери збирають кошти на лікування військового. Боєць 128 ОМБр Дмитро був поранений біля Дебальцевого. У нього – великий рубцево-виразковий дефект правої підколінної ямки. Вартість лікування воїна становить 81 517 грн. Про таке повідомляють волонтери People's Project, передають Патріоти України.

Через безрезультативне лікування після поранення, у хлопця на нозі розривається шкіра під час ходьби. У випадку Дмитра рана під коліном загоюється, а потім знов відкривається вже з пів року, Дмитро змушений постійно приймати імуностимулюючі препарати (зараз п’є противірусні), так як є велика ділянка, яка не покрита шкірою. Повне відновлення можливе лише за допомогою унікальних біотехнологій у проекті "Біотех-реабілітація поранених".

Оскільки держава, через низку законодавчих та інших обмежень, поки не підтримує біотехнології у лікуванні, солдат може сподіватися лише на народ України.

"Кошти збираються через волонтерську платформу People's Project. Закликаємо всіх, хто має можливість, допомогти пораненому солдату. А також поширити це", – написали волонтери.

У повідомленні також мовиться, що про ефективність методики, яку мають лише кілька клінік у світі, говорять факти – сенсаційне відновлення розтрощеної ноги 19-річного добровольця українськими біотехнологами. А нещодавно лікарі відновили зв'язку коліна пораненому бійцю 57 бригади.

Потрібна допомога: Організатори Маршу захисників звернулися до українців

середа, 21 серпень 2019, 23:51

Участь в Марші захисників України мають прийняти військовослужбовці, ветерани, члени сімей загиблих воїнів та волонтерів на чолі з командувачем десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенантом Михайлом Забродським. Фонд «Повернись живим», який виступа...

Пережила не одну хіміотерапію: Онкохвора дівчинка з Франківщини потребує лікування за кордоном

субота, 17 серпень 2019, 23:42

З 2017 року дівчинка бореться з раком. Зараз лікується вдома. Семирічна Анюта Приймич жодного разу серйозно не хворіла, має всі щеплення, тож хвороби до неї не брались. Коли дівчинка йшла у перший клас, лікарі констатували: здорова. До одного нещасливо...