Вона мріє почути мамин голос: Дворічній Єсенії потрібна допомога

Родина звертається до всіх небайдужих.

Скріншот

Маленькій дитині з багатодітної сім'ї, Єсенії Георгієвій, якій не виповнилося ще й двох рочків, потрібна допомога. Після важкої хвороби дівчинка втратила слух, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

З перших тижнів життя Єсенії доводиться боротися з хворобами. З якими все сильніше проявлялося послаблення слуху. Дуже скоро мама почала помічати, що донька повністю перестала реагувати на звуки. Нове обстеження. І сумний діагноз: глухота.

Попереду дівчинку чекає складна і вартісна кохлеарна імплантація. Якщо її не зробити, то атрофуються нервові клітини, що відповідають за слух. Після операції - тривала реабілітація. Але шанс знову почути мамин голос тоді у дитини буде.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки: 5168 7573 2940 8936 Олени Георгієвої

Заробітки скінчились трагедією: 20-річному українцю терміново потрібна допомога (фото)

п’ятниця, 20 липень 2018, 15:26

"Допоможіть врятувати молоде життя", - написала на своїй сторінці в Фейсбук Мальвіна Савинець, повідомляють Патріоти України, і продовжила:. "У нашу сім'ю неочікувано прийшла велика біда - мій 20-річний онук Ростислав вперше поїхав у Чехію на заробітки...

Він мріє одужати! - 10-річному Саші потрібна допомога (фото)

вівторок, 26 червень 2018, 8:24

Хлопчику медики поставили страшний діагноз — «Саркома Юінга нижньої щелепи і крило-піднебінної ямки 4-ої стадії» і зараз йому потрібні кошти на курси хіміотерапії. У січні 2017 року Саша Кільо, разом з мамою звернулися до стоматолога зі скаргами на при...