Вона мріє почути мамин голос: Дворічній Єсенії потрібна допомога

Родина звертається до всіх небайдужих.

Скріншот

Маленькій дитині з багатодітної сім'ї, Єсенії Георгієвій, якій не виповнилося ще й двох рочків, потрібна допомога. Після важкої хвороби дівчинка втратила слух, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

З перших тижнів життя Єсенії доводиться боротися з хворобами. З якими все сильніше проявлялося послаблення слуху. Дуже скоро мама почала помічати, що донька повністю перестала реагувати на звуки. Нове обстеження. І сумний діагноз: глухота.

Попереду дівчинку чекає складна і вартісна кохлеарна імплантація. Якщо її не зробити, то атрофуються нервові клітини, що відповідають за слух. Після операції - тривала реабілітація. Але шанс знову почути мамин голос тоді у дитини буде.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки: 5168 7573 2940 8936 Олени Георгієвої

Ногу, якою прикривала обличчя, не змогли зберегти: Лікарі продовжують боротися за життя бабусі, яку пошматували алабаї

субота, 17 березень 2018, 6:30

71-річна жінка, яку пошматували три середньоазійські вівчарки продовжує перебувати у стабільно ​важком стані. 71-річна Світлана Костенюк перенесла вже кілька операцій. Лікарям довелося ампутувати їй ногу. Про це повідомив онук постраждалої Роман Костен...

Допоможемо вижити маленькій Лєрочці: Родина самотужки не потягне

субота, 17 лютий 2018, 0:09

До порталу Патріоти України звернувся житель Запоріжжя Юрій Самсика. Наші актівісти перевірили інформаці. Наводимо листа небайдужого громадянина. Наводимо зміст листа. УВАГА!!! . КРИК ДУШІ ПРО ДОПОМОГУ!!! . Дорогенькі мої Друзі та гості моєї сторін...