Вона мріє почути мамин голос: Дворічній Єсенії потрібна допомога

Родина звертається до всіх небайдужих.

Скріншот

Маленькій дитині з багатодітної сім'ї, Єсенії Георгієвій, якій не виповнилося ще й двох рочків, потрібна допомога. Після важкої хвороби дівчинка втратила слух, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

З перших тижнів життя Єсенії доводиться боротися з хворобами. З якими все сильніше проявлялося послаблення слуху. Дуже скоро мама почала помічати, що донька повністю перестала реагувати на звуки. Нове обстеження. І сумний діагноз: глухота.

Попереду дівчинку чекає складна і вартісна кохлеарна імплантація. Якщо її не зробити, то атрофуються нервові клітини, що відповідають за слух. Після операції - тривала реабілітація. Але шанс знову почути мамин голос тоді у дитини буде.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки: 5168 7573 2940 8936 Олени Георгієвої

Підозрюєте, що у вас приступ апендициту: Як розпізнати симптоми, і чи можна обійтись без операції, - лікар

неділя, 14 жовтень 2018, 8:25

Вчені з фінського міста Турку довели, що апендицит можна лікувати без операції. Важко повірити, що апендицит можна лікувати без операції, приймаючи антибіотики. Але, за повідомленнями світових інформ-агентств, це довели вчені з фінського міста Турку, п...

Потрібна допомога: Український морпіх просить врятувати його донечку (фото)

середа, 26 вересень 2018, 14:27

У мережі просять допомогти у лікуванні 6-місячної Олександри, доньки морського піхотинця Антона Гуленка, повідомляють Патріоти України. Лікарі поставили діагноз дитині "спінальна аміотрофія, хвороба Вердніга-Гоффмана", зазначила Олександра Безсмертна ...