Вона мріє почути мамин голос: Дворічній Єсенії потрібна допомога

Родина звертається до всіх небайдужих.

Скріншот

Маленькій дитині з багатодітної сім'ї, Єсенії Георгієвій, якій не виповнилося ще й двох рочків, потрібна допомога. Після важкої хвороби дівчинка втратила слух, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

З перших тижнів життя Єсенії доводиться боротися з хворобами. З якими все сильніше проявлялося послаблення слуху. Дуже скоро мама почала помічати, що донька повністю перестала реагувати на звуки. Нове обстеження. І сумний діагноз: глухота.

Попереду дівчинку чекає складна і вартісна кохлеарна імплантація. Якщо її не зробити, то атрофуються нервові клітини, що відповідають за слух. Після операції - тривала реабілітація. Але шанс знову почути мамин голос тоді у дитини буде.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки: 5168 7573 2940 8936 Олени Георгієвої

"Я ніколи не побачу, як виростуть мої діти": Родині померлого українського журналіста потрібна допомога

вівторок, 16 січень 2018, 11:50

У Дмитра Гомона був рак підшлункової залози IV стадії. Остаточний діагноз йому поставили лише на початку січня в Ізраїлі. Українські онкологи переконували, що журналіст хворіє на рак печінки. Родині померлого від раку журналіста Дмитра Гомона потрібна ...

Маленькому українцю потрібне різдвяне диво! Врятуймо разом семирічного Юру, - Зінкевич

понеділок, 1 січень 2018, 8:40

На операцію, яка може врятувати життя дитині, потрібно 16 тис. євро, у родини таких коштів немає. "Друзі, важливо! Прошу репосту! Маленькому українцю потрібне різдвяне диво!" – пише на своїй сторінці в Фейсбук Яна Зінкевич, повідомляють Патріоти Україн...