"В ОПУ спішно монтують розмову Порошенка і Лукашенка, смикаючи випадкові фрази про вагнерівців", - політолог

"Ну смішно ж! В Офісі президента політтехнологи знайшли "геніальний" вихід, як вийти зі скандалу з вагнерівцями після зізнання самого Зеленського", - пише політолог Віктор Уколов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Виявляється з учорашнього дня спішно монтують розмову Порошенка і Лукашенка, смикаючи випадкові фрази про вагнерівців, а за рік їх назбиралось чимало.

Ідея (чи не самого Єрмака) зробити вигляд, що це Порошенко передзвонив до Лукашенка і розказав як зірвати спецоперацію. Звісно, щоб підставити і познущатись над бубочкою. Хочу передати на Банкову, що в таку ахінею повірять виключно ідіоти. Дуже прошу - змонтуйте цю розмову, щоб ми могли вас носом тикати у ваше ж лайно".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Кремль намагається представити загарбницьку війну внутрішнім конфліктом

п’ятниця, 3 грудень 2021, 22:56

Росія хоче посадити за стіл перемовин безпосередньо Київ, Луганськ та Донецьк і таким чином вивести себе за рамки перемовного процесу. Невипадково Росія позиціює себе як посередника, а не як учасника конфлікту. Натомість зміна цієї парадигми, а саме безпо

"Кроти" крутять "найвеличнішим": Зеленський виглядає знаряддям у руках Путіна - Віталій Портніков

п’ятниця, 3 грудень 2021, 22:39

Президентське послання Верховній Раді та 30-ту річницю референдуму Володимир Зеленський використав для однієї реальної мети - знову заявити про свою готовність йти на прямі переговори із Володимиром Путіним. Навіщо Зеленський це робить, навіть обговорю...