
У понеділок, 27 березня, ЗСУ з HIMARS обстріляли штаб Росгвардії в окупованому Донецьку. В результаті влучного попадання ліквідовано 12 окупантів, ще 60 "затрьохсотили". Про це повідомив Telegram-канал "Досье Шпиона", який веде один зі співробітників спецслужб, передають Патріоти України.
Він також опублікував відповідні відео результату "демілітаризації". "Шановні передплатники, за словами мого джерела, триповерхова офісна будівля в Донецьку, яка постраждала вчора (27.03) внаслідок обстрілу, служила штабом Федеральної служби військ національної гвардії РФ", – йдеться в повідомленні.
Спецслужбовець також зазначив, що 12 росгвардійців було знищено одразу, ще понад 60 поранено. Серед "трьохсотих" багато таких, що перебувають у тяжкому та вкрай тяжкому стані, а отже, вони претенденти на "двохсоті".
"Обстріл було здійснено з використанням РСЗВ "HIMARS", – наголосив автор Telegram-каналу.
На відео показано результати влучного попадання в триповерхову будівлю штаб Росгвардії. Як видно з кадрів, знищено значну частину будинку. На місці "прильоту" зайнялась пожежа, вогонь спопелив автівки та військову техніку ворога, що знаходилась біля штабу.
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...