13 незвичайних локацій: У мережі показали найстрашніші місця у Києві (фото)

Серед них станція метро "Шулявська", телевежа, проспект Перемоги, замок Річарда, будинок письменника Михайла Булгакова та "труба" на Майдані Незалежності.

У мережі з'явився топ найстрашніших, найнебезпечніших та найбільш таємничих місць в Києві. Список з цих місць опублікували на сторінці "Клуб корінного киянина", передають Патріоти України.

Він складається з 13 незвичайних локацій. Представляємо першу частину списку.

Станція метро "Шулявська"

У Києві біля станції метро "Шулявська" нерідко трапляються неприємні речі: бійки, пожежі. Ходять легенди, що це місце завжди було страшним: саме тут у стародавні часи люди повстали проти князя Ігоря, а ще було кладовище тварин.

Станція метро "Шулявська"

Телевежа

Ще у 1960-их роках на вулиці Мельникова було знищено величезне кладовище, яке знаходилося у районі телевежі. Є думка, що з того часу вежа ретранслює "чорну енергію на все місто".

Телевежа в Києві

Проспект Перемоги

На проспекті Перемоги нерідко трапляються ДТП. Справа в тому, що, за словами геофізика Василя Стеценко, на проспекті є п'ять геопатогенних зон, де найчастіше відбуваються смертельні аварії, але найбільш небезпечною є та, яка розташована від будинку № 142 до будинку № 64.

Проспект Перемоги

Замок Річарда

Замок Річарда був побудований за замовленням купця Д.Орлова. Через кілька років чоловіка застрелили, а будинок – продали. З тих пір існують чутки про страшне завивання ночами в будівлі і примару убитого господаря. Навіть зараз будівля пустує, хоч вона і в хорошому стані.

замок Річарда

Будинок Булгакова

Про будинок письменника Булгакова завжди ходили легенди. Починаючи з цифри 13 (це номер будинку, кількість років, які прожив у ньому чоловік) і закінчуючи видом з вікна на не менш таємничу Лису гору. А ще кажуть, що там бачили "фігуру з ріжками, яка світилася".

Будинок Булгакова

"Труба" на Майдані Незалежності

Є версія, що в "трубі" (підземний перехід) на Майдані Незалежності міститься багато темної енергії, і там можна або зарядитися нею, або здобути шкідливу звичку. Існує думка, що у цьому місці колись було Козине болото, де "жили і навіть досі живуть чорти", а ще там було розміщене кладовище.

Майдан Незалежності

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Уряд Шмигаля затіяв небезпечну гру. Програють усі

четвер, 4 червень 2020, 17:27

Економічний націоналізм – черговий небезпечний популізм. Уряд вирішив продати населенню свою програму, заснувавши ії на тезі про «український економічний націоналізм». Приправивши це сентенцією «так усі країни роблять». Схоже, мама урядовців ніколи не ...

"Мне в кафе нельзя, а Зеленскому можно? Слушайте, какого, собственно, х**?" - блогер

четвер, 4 червень 2020, 16:57

"Вот этого я уже совсем не понял: Зеленский с группой товарищей зашел в кафе, там они посидели, выпили кофе, пофоткались, само собой, поулыбались, выложили фоточки - ароматный кофе в Хмельницком. Это типа гарант соблюдения законности в стране", - пише ...