24 серпня помер двійник Путіна, карта це підтвердила, - таролог

Український екстрасенс і таролог Роман Шептицький передбачає "загострення пристрастей" у Росії найближчим часом. Про це він розповів на своєму YouTube-каналі, роблячи прогноз на найближчі чотири дні, до кінця серпня, передають Патріоти України.

"В Росії – загострення пристрастей. 24 серпня помер двійник Путіна, карта це підтвердила. Я так розумію, щось там відбувається насправді...", – зазначив Шептицький.

Говорячи про ситуацію в Україні, екстрасенс заявив про позитивну динаміку. У зазначений період знизиться загроза обстрілів. За словами таролога, цими днями продовжиться вирішення питання із захопленою росіянами Запорізької АЕС, на півдні України посилюється рух партизанів, варто очікувати нових вибухів у Криму і на території Росії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Военная помощь США сначала пойдет на закрепление позиций Сил обороны Украины и отражение наступления РОВ - Злий Одесит

четвер, 25 квітень 2024, 3:25

Сенат США во вторник 23 апреля (ночью 24 апреля по Киеву) поддержал законопроект о предоставлении помощи Украине на сумму около 61 млрд долларов. Подписание документа президентом США Джозефом Байденом – тоже не проблема, но как скоро настолько необходи...