"380 тысяч солдат Украины числятся пропавшими без вести": Пропаганда Кремля видала черговий неймовірний фейк

"Примерно 380 тысяч солдат Украины числятся пропавшими без вести. У нас, конечно, меньше, гораздо меньше. Не сотни и не десятки тысяч. Меньше. ...Цифра пропавших без вести движется с вашей [української] стороны к 500 тысячам". А як же ж! Пропали безвісти 40 мільйонів українських громадян: їх напевне з'їли поляки, котрі тепер воюють проти ЗСУ, щоб відхапати Львів!))", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та поділився скріншотом:

"Живими лишили тільки жменьку в урядовому кварталі - так, суто щоб було з ким картинку робити, нібито тут ще є хтось живий))", - додав Голобуцький.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Врятувати (не)рядового Коломойського

середа, 27 вересень 2023, 5:00

Початок вересня для Ігоря Коломойського — одного із найбагатших людей України — видався не надто вдалим. Він отримав одразу три підозри та встиг змінити комфортний маєток на ізолятор Служби безпеки України. . Першу підозру олігарху вручили від Бюро ек...

Аналітики озвучили висновки щодо здатності росіян протидіяти ракетам "Нептун"

середа, 27 вересень 2023, 4:15

Аналітики на двох конкретних прикладах оцінили, чи є у російської армії зенітні комплекси, які здатні збивати українські протикорабельні ракети "Нептун". Як пише Defense Express, під час атак на два російські кораблі ("Москва" і "Адмірал Ессен"), щоб в...