40 років тому знайшли докази життя на Червоній планеті, - вчені

"Я переконаний, що ми знайшли докази життя на Марсі в 1970-х". NASA з якоїсь причини не стали продовжувати вивчення Червоної планети в цьому напрямку.


Вчені не одноразово заявляли про існування життя на Марсі. Так за даними науковців організми на Червоній планеті зародилися раніше, ніж на Землі, а деякі мікроби досі можуть жити в її надрах.

Про це повідомляє Scientific American, передають Патріоти України.

Зазначається, що цю інформацію треба ще підтвердити, колишній співробітник NASA вважає, що всі докази знайшли ще 43 роки тому.

Інженер Гілберт Левін, який колись працював у космічному агентстві, опублікував статтю з докладним описом результатів програми "Вікінг" 1976 року. Тоді NASA відправила на Марс дві однойменних станції, щоб провести серію експериментів.

Станції приземлилися на відстані близько 6 400 кілометрів один від одного і взяли зразки місцевого ґрунту. Останні були змішані з водним розчином, поживні речовини в якому позначили радіоактивним вуглецем, і простежили за виділеннями в повітрі.

За словами вченого, спочатку обидва апарати повідомили про позитивні результати тесту, показавши тим самим наявність "мікробного дихання". Отримані зразки були аналогічні тим, що показують випробування ґрунту на Землі. Щоправда, при повторній перевірці дані з "Вікінгів" вже не підтвердилися.

Представники NASA дійшли висновку, що експеримент показав лише наявність в ґрунті речовин, що імітують життя, а експерти назвали отриману інформацію недостатньою для доказу існування життя на Марсі та тією, яка вимагає додаткових даних. За словами Левіна, в NASA з якоїсь причини не стали продовжувати вивчення Червоної планети в цьому напрямку і вирішили не проводити більш детальні тести.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Усування проблем швидких розробок оборонки: Експерт назвав недоліки ракети "Трембіта" та найкращий спосіб їх застосування

неділя, 23 лютий 2025, 9:32

У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...

Народні прикмети на 23 лютого. "Кислі дівки" заміж не підуть

неділя, 23 лютий 2025, 7:05

23 лютого (8 березня за старим стилем) вірян відзначають день пам'яті священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. Крім того відзначається Тиждень м'ясопусний, про Страшний суд. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Прохора, чудотв...