8 осіб на місце: Завершився прийом заяв на конкурс серед охочих потрапити до складу 26-ї Української антарктичної експедиції

Загалом на конкурс із відбору полярників подали заявки 103 кандидати: 84 чоловіки та 19 жінок.

Завершився прийом заяв на конкурс до складу зимувального загону 26-ї Української Антарктичної Експедиції, який проведе рік на станції "Академік Вернадський". Охочих більше 8 осіб на 1 місце, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу Національного антарктичного наукового центру.

"Якщо минулого року ми отримали 88 заявок, то цього року вже 103. Можливо, цьому сприяло те, що вперше за 20 років нам спільно з Міністерством освіти та науки України вдалося збільшити оплату праці полярників, і тепер вона хоча б частково компенсує екстремальні умови праці, на які погоджуються зимувальники. Також не може не радувати, що жінки звикли, що на конкурсі дійсно рівні умови для всіх, і прагнуть працювати в Антарктиді. Вони подавалися переважно на наукові посади" - зазначив Євген Дикий, директор НАНЦ.

Загалом на конкурс із відбору полярників до 26-ї УАЕ подали заявки 103 кандидати: 84 чоловіки та 19 жінок. В середньому це - понад 8 претендентів на 1 місце, адже в загін зимівників набирають 12 фахівців.

Найбільше охочих цього року бути системним адміністратором на станції (21 кандидат), далі вже традиційно кухар (15 кандидатів) та лікар (14 кандидатів). На всі інші посади отримано: 32 заявки на 7 наукових посад (майже по 5 кандидатів на місце), 9 заявок – на механіка та 7 – на дизеліста.

Остаточний склад 26-ої УАЕ буде визначено наприкінці 2020 року. Кандидати мають пройти співбесіду, медогляд, психологічне тестування. Після цього переможці конкурсу відправляться на командний тренінг, а далі – в Антарктиду.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Степанов розповідає про успіхи у вакцинації": Фотожаба дня

неділя, 11 квітень 2021, 0:00

Звітам глави МОЗ про досягнення у боротьбі із коронавірусом мало хто вірить, але деякі українці все ще знаходять у собі душевні сили жартувати із цього приводу, зазначають Патріоти України та пропонують вашій увазі нову фотожабу політтехнолога Олексія ...

З архіву ПУ. У мережі спливли пророчі слова свідка Голодомору про війну на Донбасі

субота, 10 квітень 2021, 23:55

Жінка, котра народилася на Донбасі, в зверненні до нових поколінь українців бажала їм, щоб вони ніколи не знали війни. У мережі нагадали про знакові слова Олександри Узлюк, яка пережила Голодомор. Про цей факт розповіли волонтери на сторінці фонду "Пов...