
У Криму відреагували на зведення українською владою дамби, яка не пускає воду в регіон. За словами депутата Державної ради Республіки Крим Владислава Ганжара, цей крок - продовження агресивних дій країни, зазначають Патріоти України з посиланням на Life. Далі пропонуємо вам ознайомитися із цікавими фактами мовою оригіналу публікації.
"Вода из Северо-Крымского канала давно не поступает в республику. Это просто продолжение агрессивных действий украинской стороны, поэтому для крымчан в этом нет ничего удивительного. По этому каналу с 2014 года ничего не поступает. Население обеспечивается водой только благодаря собственным ресурсам", - рассказал депутат Лайфу.
По его словам, вода из Северо-Крымского используется как техническая. Поэтому после строительства дамбы на севере региона возникли небольшие проблемы с сельским хозяйством. Однако питьевой водой жители полуострова обеспечены.
"В целом интеграция в состав России находится на завершающем этапе. Крым — независимый от Украины регион РФ", - заключил Ганжара.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...