"А губи як облизувала!": РосЗМІ у захваті від вигаданого флірту журналістки зі США із "секс-символом" Путіним (фото)

"Ідеальна ситуація win-win з Путіним і журналісткою Хедлі Ґембл: кремлівська пропаганда хайпонула на ній, вона хайпонула на Путіні, всі задоволені", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Зараз російські ЗМІ і телеграм-канали переповнені матеріалами на тему "як вона загравала до Путіна!", "а як вона ноги піднімала!", "а бачили тілесні лубутени - спеціально для Путіна!", "казала, що схудла спеціально для нього і вдягла маленьку чорну сукню!", "а губи як облизувала!". В сенсі, Путін настільки крутий і привабливий, що поряд з ним жінки втриматись не можуть від пристрасті.
Тоді як сама Ґембл теж непоганий зиск має від хайпу: вона просто подражнила миршавого старпера перед купою камер - а резонансом накрило більшу частину планети! А тепер Ґембл і її колеги-журналісти колективно тролять російську пропаганду і Кремль відсутністю почуття гумору, маразматичною позицією "брючний костюм замість сукні Нуланд - образа Росії, але й сукня Ґембл - теж образа?", примітивністю і сексизмом...
А сьогодні Ґембл пиляла тупим ножем писок Путіна на тортику від друзів: хайп, за загальним визнанням, вдався, можна закруглятись.)) Кремлівська ж пропаганда гарантовано ще довго обсмоктуватиме довгі ноги і лубутени Ґембл і неперевершеність свого маленького "царя".))".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Кое-что о текущем моменте..." - Машовець

неділя, 5 грудень 2021, 6:30

или "старая песня о главном. Джерело

"​Когда Путин нападет-2", - блог

неділя, 5 грудень 2021, 5:45

Утро началось с прочтения очередной душераздирающий статьи в WashPost о 175 тыс. российских солдат, которые не дадут нам спокойно доесть оливье. Джерело