"А какое-то х**ло из Москвы им пишет в группу вот такие сообщения. Мол, за ваше нытье вас всех на яму надо", - Денис Казанський

На окупованих територіях Донбасу окупаційна влада вже понад два місяці не платить працівникам місцевої залізниці зарплату. Користувачі мережі обурені, а їх обіцяють на яму.

У так званій Донецькій народній республіці окупаційна влада вже понад два місяці не платить працівникам місцевої залізниці зарплату, інформують Патріоти України.

"Люди скаржаться в інтернеті. А якесь х***о з Москви їм пише в групу ось такі повідомлення. Мовляв, за ваше ниття вас усіх на яму треба", – зазначив у Twitter блогер Денис Казанський.

"Братська любов росіян до Донбасу – вона така", – додав він.

На відповідне ставлення російських громадян до жителів окупованого регіону відреагували користувачі мережі.

"Тварини... Що з них візьмеш?" – пише Микола.

"Справжній московський терор, усе, як вата любить", – заявив Вася Задунайський.

"Ну їм із Москви видніше, "не сперечайся бидло, слухай що старший брат тобі каже", – підсумував Соняшник.




Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

РФ тікає з позицій! ЗСУ контратакували в районі Лиману! Огляд фронту, - Злий Одесит

вівторок, 23 червень 2026, 12:10

Сьогодні 23 червня. . Триває 1581 доба героїчної оборони України від повномасштабної навали російських окупантів. СОУ контратакували на Лиманськом напрямку, та стримують російські штурми і стабілізують ситуацію на ключових ділянках. . Противник продовж...

Ситуація в районі Лиману, - DeepState

вівторок, 23 червень 2026, 11:40

Останнім часом багато обговорень та запитань лунає щодо Лиману. Зокрема, йдеться про фіксації уражень в східній частині міста, що логічно виводить на висновки, що кацапи туди просочуються. . Підвищена активність на місто триває протягом певного часу, а...