А найвдаліший іще попереду: Буданов розповів про свій найскладніший день за два роки повномасштабної війни

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов в інтерв'ю NV розповів, що для нього найскладнішим є кожен день, який розпочинається, передають Патріоти України.

«Кожного дня є велика кількість задач, які я повинен вирішити. І від кожного мого рішення залежить надзвичайно багато – чи воно наближає нашу перемогу, і на скільки наближає. І яку ціну ми сплатимо за виконання цього рішення. Це величезна відповідальність – доля країни, життя людей. Я навчився з цим тягарем проживати кожен день, усвідомлюючи ту величезну відповідальність, яка мені випала», – зазначив він.

Буданов додав, що відчуває себе щасливим, коли плани вдаються, ворог несе втрати, а усі українські військові повертаються із завдань живими та неушкодженими. «А найвдаліший день іще попереду – це день нашої перемоги і тотальної поразки імперії зла – РФ», – підкреслив він.

Начальник ГУР зазначив, що цей день «не буде кінцем історії», оскільки ще знадобиться виявити, знайти і покарати усіх військових злочинців, і додав, що «в той день я буду щасливим і задоволеним».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Корейський сценарій" для України - це що?": Тактика західних партнерів України – не давати росіянам по пиці, а легенько стукати по ній долонею, - Олещук

понеділок, 20 травень 2024, 16:56

"Останнім часом в американських ЗМІ почали з'являтися дивні публікації з тим, що вони називають обговоренням "Корейського сценарію" для України. Що характерно, автори цих публікацій, судячи з усього, або самі взагалі не розуміють, що таке цей "Корейськ...

Змінитися, аби перемогти

понеділок, 20 травень 2024, 16:07

Війна – це мистецтво так використати сприятливі умови, щоб здобути найбільшої сили і впливу, виходячи з ситуації (Сунь Цзи). Часто доводиться чути: «Війна – це математика». . Особи, здебільшого далекі від воєнної теорії (а тим більше від практики)...