Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов в інтерв'ю NV розповів, що для нього найскладнішим є кожен день, який розпочинається, передають Патріоти України.
«Кожного дня є велика кількість задач, які я повинен вирішити. І від кожного мого рішення залежить надзвичайно багато – чи воно наближає нашу перемогу, і на скільки наближає. І яку ціну ми сплатимо за виконання цього рішення. Це величезна відповідальність – доля країни, життя людей. Я навчився з цим тягарем проживати кожен день, усвідомлюючи ту величезну відповідальність, яка мені випала», – зазначив він.
Буданов додав, що відчуває себе щасливим, коли плани вдаються, ворог несе втрати, а усі українські військові повертаються із завдань живими та неушкодженими. «А найвдаліший день іще попереду – це день нашої перемоги і тотальної поразки імперії зла – РФ», – підкреслив він.
Начальник ГУР зазначив, що цей день «не буде кінцем історії», оскільки ще знадобиться виявити, знайти і покарати усіх військових злочинців, і додав, що «в той день я буду щасливим і задоволеним».
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...