"А навіщо ворогам какао та мармелад?": Чим годують російських військовополонених

У селі Заклад Стрийського району на базі Миколаївської виправної колонії (№50) знаходиться табір «Захід 1», де утримують військовополонених росіян. Для окупантів, які позбавляли українців життя та руйнували містечка та села нашої країни, передбачене розкішне меню та неабиякі побутові умови. Про це розповів нардеп Сергій Рудик на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.

У своїй публікації він показав відповідь на депутатський запит від табору для тримання російських військовополонених «Захід 1» у Львівській області. Депутат охрестив її коротко: «Шок і абсурд!»

«Ви думаєте, що табір полонених - це нари, баланда і повна ізоляція? Ні. Виявляється для полонених орків подбали і про безпеку, і далеко не дієтичне меню, і побутові умови, які багато в чому співмірні з радянськими пансіонатами. Я не жартую», – пише депутат.

Рудик шокований меню для російських полонених – воно регулюється «Порядком тримання військовополонених» Кабміну. У ньому зазначені такі позиції, як: кава, какао, свіжі фрукти та овочі і навіть мармелад. Крім того, у магазині на території табору можуть вільно придбати соки і шоколадні цукерки, що відображено в системі «Прозоро».

«Я не міг повірити, перечитував кілька разів, таки мармелад. І дійсно, який же «русскій плєнний» без мармеладу», – розповів нардеп.

Сергій Рудик підкреслив, що Україна має дотримуватися Женевської конвенції, яка регулює питання дотримання полонених. Він додав, що мусять бути виконані і норми щодо кількості робочих годин, сну, занять спортом.

«Але ж, бляха, конвенція не регулює питання какао, мармеладу, телешоу і спортивної гімнастики. Треба ж, хоч іноді, розум вмикати. За 20 місяців війни я не один раз бачив як виглядають наші воїни після рашистського полону. Чув від них багато страшних речей, про які без жаху неможливо згадувати. На цьому фоні «меню» і дозвілля російських полонених – це глибоко неправильно і образливо для всіх нас», – переконаний народний депутат.

Він заявив, що документ Кабміну потрібно змінювати і порядок утримання жорстко переглядати, бо «какао і мармелад для орків – це образа для кожного нашого військового».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ліха бєда начало": Чорноморський флот почав тікати до Каспійського моря, – Коваленко

понеділок, 27 травень 2024, 17:48

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що єдиним варіантом для росіян врятувати свої кораблі — вивести їх у Каспійське море. Однак їхня присутність значно збільшить ударний потенціал РФ у регіоні. . Росія перемістила ще недобудован...

У селі грандіозний ювілей — 200-ліття церкви!

понеділок, 27 травень 2024, 17:40

Сокровенне. Найбільше всі ми разом узяті, українська держава в цілому, завинили перед нашими славними жіночками колгоспницями, котрі все своє нужденне життя гнули спину в буряківничих ланках. На наших джуринських, у тому числі, подільських ланах і крут...