"​А от і олюднення російського окупанта пішло: "Книга российского солдата о войне", щемливі інтерв'ю", - Голобуцький

"А от і олюднення російського окупанта пішло: "Книга российского солдата о войне", щемливі інтерв'ю, "Я понял, что всё не так. Я не хочу во всём этом участвовать. Для меня война - это личная трагедия и я стал её участником", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"Тобто, все та ж тема "пожалійте нещасних обдурених росіян", "ви не маєте права на них ображатись і тим більше мститись", "вони не можуть нести відповідальність" (теза незабутньої лавреатки Овсянніковой). Та ж тема, тільки в профіль. "Я зрозумів, я не хочу, це моя трагедія".
Отаке зміщення фокусу: з трагедії тієї ж маленької Лізи чи крихітної одеситки Майї - до трагедії "непонятого русского", котрий вже "солдат", а не "окупант" і не "кат" (класика, до речі - Достоєвський на сучасній натурі). Простенька, але робоча технологія. Котру реалізовують через нібито ліберальний "Дождь", телеканал "хороших русскіх".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

ЗСУ показали свої новітні танки Т-64БВ 1К, модернізації 2022 року (відео)

середа, 29 листопад 2023, 9:32

В ЗСУ повідомили про наявність на озброєнні танків під індексом Т-64БВ 1К модернізації 2022 року. Дані танки є рідкісною моделлю, ймовірно, саме тому про них так довго мовчали у ЗМІ. . У 2022 році техніка отримала повний пакет модернізації та вже може...

Армії РФ показала "танк-мутант" Т-62М із захистом "Релікт" (фотофакти)

середа, 29 листопад 2023, 8:56

На машину встановили деталі від різних танків, бортові обвіси від Т-72Б3 чи Т-90М, обвіси на башті від Т-90М, а також козирок над танком. У соціальних мережах опублікували світлину російського танка Т-62М із низкою модернізацій від сучасного приціла до...