"А потім прийшов рускій мір"

"Я не хочу більше дискусій про російську мову, пам‘ятники російським культурним діячам, важливість відходу від московської церкви. Їх більше не буде", - говорить блогерка.

"Хтось колись дуже дорожив цими горщиками. Робив у них печеню для всієї родини, тільки у свята. Горщики святкові й майже нові навіть після після того, як їх поранили.Хтось колись робив собі паркан. Добротний. А за ним - галявинку, на якій гралися діти". Про це на власній сторінці у Facebook пише блогерка Gala Kavun, повідомляють Патріоти України і продовжують словами авторки.

Хтось колись їздив у цій маршрутці. Кожного ранку. Іноді морозного, а іноді спекотного.

Хтось колись будував собі хату. З великими вікнами, купою додаткових приміщень: тут літня кухня, а тут - льох. Бо ж десь треба тримати городину.

Хтось колись посадив біля свого подвір‘я бузок. Щоб весною навколо пахло. Не тільки господарям, а всім, хто проходить повз. Щоб можна було зупинитися і вдихнути на повні груди. І посміхнутися. Теплу, весні, квітці, світу.

Хтось колись…

А потім прийшов рускій мір. Отут, під самісінький Київ. Так, як він періодично приходить сюди вже майже тисячу років. Зі всіма своїми жахами і потворствами.

Мощун.

Я не хочу більше дискусій про російську мову, пам‘ятники російським культурним діячам, важливість відходу від московської церкви. Їх більше не буде. Мені вони більше не треба. Я більше нікому нічого не доводитиму. Хто має очі, той побачить. Той бачить. Кожного дня.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Просто хороший співак" Розенбаум розповів "ліберальній Собчак", що Путін "мав підстави" для нападу на Україну", - Голобуцький

середа, 29 червень 2022, 0:00

"Розенбаум сьогодні пояснював Собчак, що Одеса не може бути українською: «Когда я вижу, как по Одессе идет человек и кричит «Одэса — цэ Украина!», я точно знаю, что он не одессит. Нет в Одессе людей, которые кричат «Одэса!», их нет просто», - пише полі...

"Ворог має скласти зброю і забратися з території суверенної України, або буде знищений. Ми вб’ємо їх всіх", - Дмитро Ярош

вівторок, 28 червень 2022, 23:41

"Побачив чергову маразматичну заяву путінської хвойди пєскова про "можливість закінчити війну, якщо Україна складе зброю та капітулює"… Здавалося б, на ці дебільні месиджі не варто й зважати, але насправді, вони говорять про те, що кремлівським карлика...