А що краще для вас - бути чи мати?

​«Кожен хоче мати друга, але не кожен хоче ним бути», говорить народне прислів'я.

Брати чи давати?

Все частіше ми хочемо «отримати». «Хочу дитину» - замість «хочу бути матір'ю», «хочу мати чоловіка» - замість «хочу бути дружиною» і т. і.

За цими тонкощами мови проглядається ставлення людини до життя, її девіз: або - я для когось, або - хтось для мене ...

У своєму бажанні мати ми ламаємо життя, розбиваємо серця - і знову страждаємо від самотності...

«Людині, яка володіє» завжди буде мало того, що є. Мало грошей, мало влади, мало однієї дружини, мало друзів, мало веселощів, мало самого себе. Споживач, що не має власної суті, складається лише з того, чим він володіє.

Трохи філософії від Еріха Фромма публікують Патріоти України

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Звірства чекістів НКВД: Історик показав унікальний документ

четвер, 6 травень 2021, 12:00

Записи свідчать про те, що молодих жінок перед розстрілом роздягали і грали з ними в "доктора". Людей перед розстрілом били палицями і мідними трубами. Також у них відбирали особисті речі, одяг і чекісти забирали їх собі. Матеріали Військового Трибунал...

Не кожен чоловік так зможе: Красуня Білодід вразила силою рук (відео)

четвер, 6 травень 2021, 7:50

Відео «легкого» тренування дзюдоїстки вразило мережу. Дворазова чемпіонка світу з дзюдо українка Дарина Білодід, яка не вийшла через травму на фінальну сутичку нещодавного чемпіонату Європи, вражає своєю силою, передають Патріоти України. . Спортсменк...