Можливо, ви задумувалися над тим, чому сходинки за часів СРСР фарбували тільки по краях. Найчастіше смуги фарби підбирали під колір стін. Давайте розбиратися, передають Патріоти України.
Вважається, якщо фарбою будуть покриті лише края сходинок, то прибирання в під'їзді значно скорочується. Вся справа в тому, що замітати сміття простіше саме з профарбованих ділянок, ніж зі звичайних кам'яних сходів. Та й бруд, як правило, скопичується саме по краях.
Існує думка, що в радянські часи співробітники ЖЕКів вважали, що сірі сходи мають надто похмурий вигляд. А тому було вирішено додати трішки яскравості.
Ще один варіант — колись, коли фарбували стіни, то фарба стікала з них на сходи, що пізніше мало не надто естетичний вигляд. Тому вирішили, що потрібно додатково зафарбовувати ще й края сходинок у той самий колір, що і стіни. Так би мовити для симетрії.
Знайшлася на просторах Мережі й така думка, що в радянські часи існувала традиція стелити червону доріжку, коли з офіційним візитом прибував якийсь чиновник. А щоб з-під килима не виглядали сірі сходи, які були надто похмурими, то вирішили зафарбовувати края сходинок в більш яскраві кольори. Оскільки візити могли бути несподіваними, то вирішили просто таким чином покривати фарбою сходинки в усіх будинках, тому що часу, щоб це зробити перед самим приїздом не було.
Православна церква України 18 січня за новим стилем вшановує єпископа Афанасія Великого. За старим стилем 18 січня відзначають Водохресний святвечір - переддень Водохрещі. . У цей день колись чекали найлютіші морози року, які називають водохресними. ...
Журналіст-розслідувач Христо Грозєв заявив, що в столиці країни-агресора РФ Москві та в Санкт-Петербурзі з’явився «університет» із підготовки диверсантів від Головного розвідувального управління (ГРУ), передають Патріоти України. В інтерв'ю на YouTube-...