Або Зеленський почне називати Путіна вбивцею, або буде й далі очікувати на дзвінок від Байдена, - політолог

"Байден назвав Путіна вбивцею і заявив, що він заплатить за втручання в американські вибори. Зеленський продовжує називати російські війська "та сторона" та не казати, із ким на Донбасі йде війна", - пише політолог Віктор Таран на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Зеленському треба визначатися. Або він теж починає називати Путіна вбивцею, говорити, що на Донбасі російські війська, та починати кримінальні провадження проти агентів Кремля (Деркача, Медведчука тощо), або і далі без надії та жодного шансу очікувати на дзвінок від Байдена".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Приклад ідетальної взаємодії: Дроноводи НГУ разом бойовою авіацією організували окупантам "багатоходовочку" в результаті якої послідовно вразили ППО «Бук-М3» і пункти управління окупантів (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:50

Аби знищити ретельно приховані штаби окупаційних військ їх мало виявити, важливо відпрацювати комплекс заходів, аби знищити жирну ціль звівши ризики для учасників операції до мінімуму. Про одну з таких успішних операцій розповідає військовий та журналі...

Російський окупант наважився власноруч знешкодити український дрон-ждун на оптоволоконні, а його колега все знімав на телефон. Що з того вийшло (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:08

Курйозний випадок трапився з російським загарбником на окупованій частині Запоріжжя. Патріоти України пропонують ознайомитись з своєрідним відеозвітом ворога, котрим поділився український військовий і журналіст Юрій Бутусов