"Алла Борисівна має шикарний вигляд!": Пугачова "зробила" губи і вразила результатом (фото)

Відома співачка Алла Пугачова рідко публікує свої фото в мережі. Однак зірка з'являється на знімках з іншими артистами. Так, нове селфі з Примадонною нещодавно показав співак Максим Леонідов, передають Патріоти України.

Артист практично одразу виїхав з РФ на початку повномасштабної війни проти України. Він засудив путінську агресію і мешкає в Ізраїлі. Нещодавно Леонідов дав концерт, на який прийшла і Пугачова.

Для зустрічі з колегою співачка обрала темний блейзер. Вона зробила макіяж з акцентом на очі і вирівняла волосся. Пугачова позувала, дивлячись прямо в камеру. Вона ледь помітно посміхалася. Багато користувачів мережі не одразу впізнали співачку, адже вона сильно змінилася.

У співачки з'явилися пухкі губи з виразним контуром. Через це багато хто навіть вирішили, що Примадонна зробила собі операцію або скористалася послугами косметолога. Крім цього, у Пугачової "підтягнулося" підборіддя, нижня частина обличчя стала "гострою".

Користувачі мережі пишуть:

  • "До концерту, мабуть, побувала у чудового хірурга!"
  • "Алла Борисівна має шикарний вигляд! Дякую, що поділилися такою красою"
  • "Які губи, просто вау!".

Сам Леонідов прокоментував зустріч з Пугачовою з гордістю. Він зазначив, що отримав похвалу від співачки. "No comment. Алла Пугачова вперше побувала на моєму концерті. Порівняла мене з Андрієм Мироновим. Пішов додому пишатися", - написав артист.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Навроцький "позичив" ідею у проросійських активістів, щоб позбавити Зеленського ордена Білого Орла: польське розслідування

четвер, 2 липень 2026, 20:48

Ідея позбавити президента України найвищої польської нагороди – Ордена Білого Орла – не виникла в офісі президента Навроцького і навіть не в кабінеті депутата від "Конфедерації" Гжегожа Плачека, який ініціював відповідне звернення до президента Польщі

В пошуках скарбів гетьмана Полуботка: "Прокляте золото", котре при вдалому збігу обставин може збагатити всю Україну

четвер, 2 липень 2026, 19:10

Існують легенди, що не дають спокою вже кільком поколінням. Одна з них — про скарби гетьмана Павла Полуботка, золото, яке нібито чекає на Україну десь у лондонських банках. . Частина істориків вважає цю історію красивим міфом — символом національної н...