"Америка добилась того, чего хотела": В ефірі у Соловйова озвучили неприємні для росіян висновки

"По итогам 3 квартала минувшего года тенденция понятна: США не только стали крупнейшим в мире экспортёром нефти и нефтепродуктов по валовому объему, обогнав весной 2022 года Россию, ...но еще и на полном ходу к лидерству в экспорте газа. ...Америка добилась того, чего хотела", - "філософ" Тімофєй Сєрґєйцев 23 січня в ефірі Соловйов Live. В Росії ще хтось сподівається, що їм за якихось умов, в результаті якихось переговорів, поступок отак візьмуть, і повернуть "все як було до війни"? Вони самі влізли в цю пастку. І втратять помалу все. Включно з територіальною цілісністю імперії. Бо по запчастинах вони зручніші і головне - безпечні для світу", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я писав ще на початку агресивної фази війни: в союзників наявний потужний стратегічний інтерес в геоекономіці. Це та причина, через яку вони не діятимуть швидко попри всі наші прохання і вимоги. Але це і та причина, через яку вони, як вже вгризлись в горлянку Росії, її вже не відпустять.
Можна констатувати: Росія вже ніколи не відкотить ситуацію до довоєнної. Вона вже ніколи не повернеться на втрачені ринки. І не поверне контроль над втраченим: сферами інтересів, територіями тощо. Хоча на подібні спроби їй лишилось не так багато часу як цілісному територіальному утворенню".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...