"Америка добилась того, чего хотела": В ефірі у Соловйова озвучили неприємні для росіян висновки

"По итогам 3 квартала минувшего года тенденция понятна: США не только стали крупнейшим в мире экспортёром нефти и нефтепродуктов по валовому объему, обогнав весной 2022 года Россию, ...но еще и на полном ходу к лидерству в экспорте газа. ...Америка добилась того, чего хотела", - "філософ" Тімофєй Сєрґєйцев 23 січня в ефірі Соловйов Live. В Росії ще хтось сподівається, що їм за якихось умов, в результаті якихось переговорів, поступок отак візьмуть, і повернуть "все як було до війни"? Вони самі влізли в цю пастку. І втратять помалу все. Включно з територіальною цілісністю імперії. Бо по запчастинах вони зручніші і головне - безпечні для світу", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я писав ще на початку агресивної фази війни: в союзників наявний потужний стратегічний інтерес в геоекономіці. Це та причина, через яку вони не діятимуть швидко попри всі наші прохання і вимоги. Але це і та причина, через яку вони, як вже вгризлись в горлянку Росії, її вже не відпустять.
Можна констатувати: Росія вже ніколи не відкотить ситуацію до довоєнної. Вона вже ніколи не повернеться на втрачені ринки. І не поверне контроль над втраченим: сферами інтересів, територіями тощо. Хоча на подібні спроби їй лишилось не так багато часу як цілісному територіальному утворенню".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Навіть свою публіку не переконали: У Росії визнали фейком новину, де "ЗСУ ображають російськомовну жінку" (відео)

середа, 29 березень 2023, 13:51

Росія масово створює фальшиві відео про Україну та ЗСУ, щоб налякати місцеве населення. Проросійський Telegram-канал "Записки ветерана" визнав, що відео з Мережі на якому "українські військові ображали жінку за те, що вона говорить російською", є фейко...

Основний дохід - реклама в Instagram: Дружина Павліка вразила сумою, яку заробляє щомісяця

середа, 29 березень 2023, 12:53

Дружина співака Віктора Павліка - блогерка Катерина Реп'яхова – розповіла про свій заробіток, передають Патріоти України. Загалом, кошти Каті приносить фотоблог, де у неї чимало рекламних інтеграцій. На місяць зірка Мережі може заробити від 150 до 200 ...