
"По итогам 3 квартала минувшего года тенденция понятна: США не только стали крупнейшим в мире экспортёром нефти и нефтепродуктов по валовому объему, обогнав весной 2022 года Россию, ...но еще и на полном ходу к лидерству в экспорте газа. ...Америка добилась того, чего хотела", - "філософ" Тімофєй Сєрґєйцев 23 січня в ефірі Соловйов Live. В Росії ще хтось сподівається, що їм за якихось умов, в результаті якихось переговорів, поступок отак візьмуть, і повернуть "все як було до війни"? Вони самі влізли в цю пастку. І втратять помалу все. Включно з територіальною цілісністю імперії. Бо по запчастинах вони зручніші і головне - безпечні для світу", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...