Американські аналітики ISW підрахували, скільки може тривати український контрнаступ

Успішна контрнаступальна операція може тривати дні, тижні і навіть місяці, перш ніж її результати стануть повністю зрозумілими.

Про це пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни у звіті ISW.

"ISW відзначає зростання бойової активності на різних ділянках лінії фронту, але не робитиме припущення про наміри, вагу чи спрямованість українських контрнаступальних операцій", – повідомили.

Тим часом "Російський добровольчий корпус" заявив, що станом на 5 червня він продовжує діяти у прикордонному населеному пункті в Бєлгородській області Російської Федерації.

"Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров заявив, що чеченські сили готові захищатися від рейдів у Бєлгородській області, ймовірно, частково для того, щоб утримати їх війська від участі в бойових діях в Україні", – сказано у звіті ISW.

Вчора керівниця керівниця об'єднаного пресцентру оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк повідомила, що російські окупанти переносять центри матеріально-технічного забезпечення Чорноморського флоту із Севастополя до Новоросійська Краснодарського краю РФ.

Також аналітики пишуть про розкол між російським Міністерством оборони і ПВК "Вагнера".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ми чітко побачили агонію класичного олігархічного телебачення, яке домінувало чверть століття на плазмах і в головах багатьох українців", - Марина Данилюк-Ярмолаєва

четвер, 28 вересень 2023, 0:30

"І прийшли "шакалячі експреси" та "емоційно надкушені" і накинулись на улюблених ведучих 1+1 Коломойського. Тих самих, які переконували суд, що Ігор Валерійович еталонний патріот, який потребує хюгге і комфорту власного маєтку, а не СІЗО СБУ", - пише ж...

Американський документ з "переліком реформ" не містить нічого нового. Новий поворот тільки в одному - цей документ оприлюднили, - Клімкін

четвер, 28 вересень 2023, 0:15

"Американський документ з "переліком реформ" не містить нічого нового. Від слова "взагалі" - там вже все говорено і переговорено. Там є нагальні і супернеобхідні речі, а є те, що потребує окремої розмови. Новий поворот тільки в одному - цей документ св...