
Північнокорейський контингент чисельністю близько 12 тисяч осіб, який воює проти українських сил оборони в Курській області, може бути вбитий або знищений за три найближчі місяці. До цього висновку дійшли у своєму звіті аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) з огляду на нинішні темпи втрат солдатів КНДР, передають Патріоти України.
За даними Національної розвідувальної служби Південної Кореї, до середини січня 300 північнокорейців було вбито в бою і 2700 дістали поранення в бою. Темпи втрат північнокорейців становили приблизно 92 людини на день з моменту початку участі у великих бойових діях на початку грудня 2024 року.
"Весь цей північнокорейський контингент (12 тисяч осіб - ред.) у Курській області може бути вбитий або поранений приблизно протягом 12 тижнів (до середини квітня 2025 року), якщо північнокорейські сили й надалі будуть зазнавати таких же високих показників втрат у майбутньому", - мовиться в звіті.
У ISW додають, що у військах КНДР і далі зберігатиметься більше співвідношення поранених до вбитих, бо це характерно для збройного конфлікту - водночас незрозуміло, чи повернуться поранені північнокорейські солдати до бою та коли.
Нагадаємо, міноборони США заявили, що не бачить значної ефективності в участі північнокорейських військових у боях проти ЗСУ у Курській області.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...