Генерал армії США у відставці Веслі Кларк пояснив, чому країни НАТО не збивають російські ракети над Україною, Польщею чи Румунією, передають Патріоти України.
«Технічно, напевно, нічого не заважає. Це лише питання узгодження відповідної стратегії. А стратегія полягає в тому, щоб намагатися контролювати і мінімізувати ескалацію, тому що демократії не хочуть визнавати, що на них нападають. Це таке стратегічне політичне рішення», — сказав Кларк.
Відповідаючи на запитання про те, хорошим чи поганим є таке рішення, американський генерал зазначив, що це залежить від мети, яку воно переслідує. «Якщо ви вважаєте, що відкладений конфлікт — це конфлікт, якому можна запобігти, то ви хочете відкладати конфлікти якомога довше. Так державні діячі Європи 1930‑х років вірили, що якщо вони зможуть відтягнути початок конфлікту, то зможуть йому запобігти. І саме тому Невілл Чемберлен [британський премʼєр у 1937‑1940 роках] сказав, як після Мюнхенської конференції [1938 року, де було підписано угоду, що сьогодні вважається невдалим актом умиротворення] він вірив, що настане мир. І тоді справді відвернули Другу світову війну на кілька місяців. Але німецький лідер Адольф Гітлер був сповнений рішучості робити те, що хотів. Так само, як і Путін. І, здається, ми сьогодні перебуваємо в аналогічній ситуації, коли зволікання може бути політично вигідним для Заходу короткостроково, як це було в 1930‑х роках, але може бути невигідним зі стратегічної точки зору», — пояснив Кларк.
Речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук повеселився з образу російської телеведучої Ксенії Собчак, яка одяглася в "кремлівському стилі". Своїми коментарями Плетенчук поділився на сторінці в Facebook, передають Патріоти України. "А ви кажете "санкції не діють"....
Президент США Дональд Трамп, вірогідно, має гіперактивну дислексію. Це могло б пояснити, як сформувався і розвинувся його характер після досягнення дорослого віку. Про це йдеться у статті Divergents Magazine, передають Патріоти України. Гіперактивна ди...