Генерал армії США у відставці Веслі Кларк пояснив, чому країни НАТО не збивають російські ракети над Україною, Польщею чи Румунією, передають Патріоти України.
«Технічно, напевно, нічого не заважає. Це лише питання узгодження відповідної стратегії. А стратегія полягає в тому, щоб намагатися контролювати і мінімізувати ескалацію, тому що демократії не хочуть визнавати, що на них нападають. Це таке стратегічне політичне рішення», — сказав Кларк.
Відповідаючи на запитання про те, хорошим чи поганим є таке рішення, американський генерал зазначив, що це залежить від мети, яку воно переслідує. «Якщо ви вважаєте, що відкладений конфлікт — це конфлікт, якому можна запобігти, то ви хочете відкладати конфлікти якомога довше. Так державні діячі Європи 1930‑х років вірили, що якщо вони зможуть відтягнути початок конфлікту, то зможуть йому запобігти. І саме тому Невілл Чемберлен [британський премʼєр у 1937‑1940 роках] сказав, як після Мюнхенської конференції [1938 року, де було підписано угоду, що сьогодні вважається невдалим актом умиротворення] він вірив, що настане мир. І тоді справді відвернули Другу світову війну на кілька місяців. Але німецький лідер Адольф Гітлер був сповнений рішучості робити те, що хотів. Так само, як і Путін. І, здається, ми сьогодні перебуваємо в аналогічній ситуації, коли зволікання може бути політично вигідним для Заходу короткостроково, як це було в 1930‑х роках, але може бути невигідним зі стратегічної точки зору», — пояснив Кларк.
Проаналізувавши фотографію того, як очільниця німецького МЗС Анналена Бербок відвернулася від канцлера Олафа Шольца, штучний інтелект знайшов цікаве порівняння. Таким спостереженням поділилася голова правління Інформаційного центру «Майдан Моніторинг» ...
Переможниця шоу Холостяк 13, волонтерка і перекладачка німецької мови Інна Бєлєнь також провела екскурсію квартирою, яку орендує у Києві, передають Патріоти України. Бєлєнь і ветеран війни Олександр Терен після завершення реаліті будують стосунки. Зара...