Генерал армії США у відставці Веслі Кларк пояснив, чому країни НАТО не збивають російські ракети над Україною, Польщею чи Румунією, передають Патріоти України.
«Технічно, напевно, нічого не заважає. Це лише питання узгодження відповідної стратегії. А стратегія полягає в тому, щоб намагатися контролювати і мінімізувати ескалацію, тому що демократії не хочуть визнавати, що на них нападають. Це таке стратегічне політичне рішення», — сказав Кларк.
Відповідаючи на запитання про те, хорошим чи поганим є таке рішення, американський генерал зазначив, що це залежить від мети, яку воно переслідує. «Якщо ви вважаєте, що відкладений конфлікт — це конфлікт, якому можна запобігти, то ви хочете відкладати конфлікти якомога довше. Так державні діячі Європи 1930‑х років вірили, що якщо вони зможуть відтягнути початок конфлікту, то зможуть йому запобігти. І саме тому Невілл Чемберлен [британський премʼєр у 1937‑1940 роках] сказав, як після Мюнхенської конференції [1938 року, де було підписано угоду, що сьогодні вважається невдалим актом умиротворення] він вірив, що настане мир. І тоді справді відвернули Другу світову війну на кілька місяців. Але німецький лідер Адольф Гітлер був сповнений рішучості робити те, що хотів. Так само, як і Путін. І, здається, ми сьогодні перебуваємо в аналогічній ситуації, коли зволікання може бути політично вигідним для Заходу короткостроково, як це було в 1930‑х роках, але може бути невигідним зі стратегічної точки зору», — пояснив Кларк.
Ідея розформувати ТЦК і запровадити якусь нову цивільну структуру – "пустий популізм, не вартий обговорення". Таку думку висловив у Телеграмі заступник командира 3-ї ОШБр Максим Жорін, передають Патріоти України. "Замість того, щоб вирішити проблему, х...
Прем'єр-міністр Японії Сіґеру Ісіба (також є варіант написання Шіґеру Ішіба) заснув під час голосування за своє переобрання. Про це свідчить відповідне відео, що потрапило у вівторок, 12 листопада в Інтернет, передають Патріоти України. Попри те, що Сі...