Аналогів знову "нема": Злий Одесит пояснив, чим насправді є ракета "Циркон", якою погрожує Кремль

Путін погрожує світу ракетою Циркон - чому її не варто боятися

"Дуже багато зараз говорять про "Циркон", яким Путін вирішив налякати всіх і все. Не розумію взагалі цієї рефлексії російської пропаганди на ракетну зброю, яку вони мають на озброєнні штучно, але якою погрожують усьому світу", - зазначив військовий оглядач Олександр Коваленко (Злий Одесит) у своєму Телеграм-каналі. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його дописом повністю.

Як Росія завищує характеристики своєї зброї

Це як із МБР "Сармат" чи "Арматами".

Що ж до "Циркона", то з урахуванням того, що Росія завжди завищує офіційні характеристики своєї зброї, що вже виразно показала війна в Україні, у тактико-технічних характеристиках цієї гіперзвукової ракети теж можна сумніватися. Але реальні характеристики це таке. Набагато цікаве те, скільки таких ракет є на озброєнні Росії.

"Циркони" в Росії вже не роблять

З "Цирконом", який спочатку був проблематичною ракетою, така сама ситуація і навіть гірша.

Наприклад, випробування "Циркона" стартували у 2016 році. За цей період було здійснено 9 пусків. Тобто 1 – 2 на рік? Для інтенсивних випробувань кількісний показник такий собі.

Але в цьому немає нічого дивного. Це був первинний потенціал виробництва цієї ракети, яку збирали ледь не вручну. Хоча зараз ситуація не дуже змінилася, якщо не враховувати того, що "Циркони" взагалі не роблять через санкції.

Тобто, грубо кажучи, боєзапас "Цирконів" у Росії можна оцінювати як штучний. Скільки їх? 2? 4? Ну, точно не десятки чи сотні, щоб дозволити собі засипати країни НАТО "зброєю відплати". Це фактично такий собі "Кинджал" морського базування. Штучний продукт для залякування.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Наслідки будуть страшними": Мешканка Херсона розповіла, що її район затоплений фекаліями

середа, 7 червень 2023, 14:00

Мешканка Херсона та волонтерка Ольга Цилінко, яка проживає у мікрорайоні Забалка, розповіла, що лише там є до тисячі підтоплених домогосподарств і небезпека полягає у тому, що мікрорайон затоплений фекаліями з вигрібних ям, передають Патріоти України. ...

Удар ззовні не міг спричинити такі наслідки: Західні експерти назвали ймовірну причину руйнування Каховської дамби

середа, 7 червень 2023, 13:53

Каховську ГЕС, найімовірніше, зруйнував вибух зсередини. Удар ззовні навряд чи міг спричинити такі наслідки. Таку думку висловили експерти з техніки та боєприпасів, повідомляють Патріоти України із посиланням на The New York Times. "Вибух у закритому п...