Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky відзначив річницю підтримкою проєкту "Ротарі - дітям героїв"

Президент Budhouse Group Анатолій Шкрібляк розповів про святкування річниці ТРЦ NIKOLSKY, яку вже вдруге вирішили відмітити у форматі «тихої вдячності», підтримавши благодійний проєкт «Ротарі – Дітям Героїв»

ТРЦ Nikolsky, що вже став справжньою візитівкою Харкова, відзначив свою 4-ту річницю з дня відкриття. Представники ТРЦ відмовились від організації масштабних святкових подій. Усі кошти, заплановані на урочистості, переказали на добру справу для проєкту «РОТАРІ – ДІТЯМ ГЕРОЇВ», що опікується дітьми загиблих військовослужбовців. Такий формат відзначення охоче підтримав президент Budhouse Group Анатолій Шкрібляк.

Анатолій Шкрібляк, Budhouse Group про святкування 4-ї річниці ТРЦ NIKOLSKY у Харкові

Традиції святкування річниці

Відзначати річницю у форматі «тихої вдячності» ТРЦ Nikolsky почав з минулого року. Тоді Анатолій Шкрібляк зауважив, що гучні веселощі не на часі, тож він запропонував направити фінанси на користь благодійного проєкту «РОТАРІ – ДІТЯМ ГЕРОЇВ», щоб допомогти дітям полеглих військових.

Четверту річницю своєї роботи ТРЦ NIKOLSKY відзначав також з благодійною метою. Сам Анатолій Шкрібляк наголошує: «Четверта річниця для нас – це нагадування про стійкість, яку ми продемонстрували. А найкращий спосіб святкувати – це добрі справи».

Найсучасніший ТРЦ Харкова Nikolsky

Масштабне будівництво цього ТРЦ розгорнулося ще у 2013 році на перетині вулиць Сумської та Григорія Сковороди. Вже у 2018 році споруда сягнула таких масштабів, що встановила Національний рекорд України за найбільшу конструкцію у вигляді купола. Урочисте відкриття ТРЦ Nikolsky відбулося у травні 2021 року.

Від початку повномасштабного вторгнення будівля багато пережила. Навесні 2022 року ТРЦ Nikolsky постраждав під час одного з ракетних обстрілів Харкова.

Завдяки рішучим діям керівництва Budhouse Group вже за декілька місяців вдалося відновити основну частину ТРЦ і продовжувати роботу. Таке рішення було стратегічним у багатьох аспектах, зокрема:

  • швидке відновлення сприяло підтримці економіки країни;
  • інвестиції дозволили відновити інфраструктуру всіх бізнесів, що розміщувалися на території торговельного центру;
  • оновлення будівлі забезпечило людей достатньою кількістю робочих місць.

«Інвестиції – це сигнал для людей, що в міста є майбутнє. Але цього не сталося б без ЗСУ й незламних мешканців міста», – зауважує Шкрібляк Анатолій Васильович.

Особливості діяльності Budhouse Group

Українська девелоперська компанія Budhouse Group спеціалізується на будівництві житлової та комерційної інфраструктури. Президентом компанії є Анатолій Шкрібляк, який забезпечує не лише ефективне ведення бізнесу, а й долучається до благодійних ініціатив. Разом із фондом «Надія» девелопер закуповує та передає для потреб військових необхідне спорядження й допомагає медикам. Також компанія була спонсором благодійного концерту в Лондоні для збору коштів на реабілітацію українців.

Компанія Budhouse Group своєю діяльністю доводить, що бізнес працює для України, підтримуючи її економіку та людей, а сам президент компанії Шкрібляк Анатолій Васильович переконаний, що спільна робота та добрі справи здатні наблизити перемогу та забезпечити гідне майбутнє нашої держави.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Місто-музей на Галичині, котре обов'язково треба відвідати туристу окрім Львова (відео)

неділя, 26 жовтень 2025, 9:06

Багато людей полюбляють подорожувати, але шукають незрівняну архітектуру та красиві краєвиди поза межами України. Та в нашій державі є багато міст, які наповнені насиченою історією та чудовими пам'ятками. . Одним з таких населених пунктів є справжнє м...

Народні прикмети на 26 жовтня. В Україні з часів Київської Русі особливий день для військових і всіх, хто молиться за них

неділя, 26 жовтень 2025, 7:05

Культ воїна-християнина на Русі став дороговказом ще за найближчих нащадків Володимира Хрестителя. Православне свято 26 жовтня за новим церковним календарем (8 листопада за старим) - день пам'яті священномученика Димитрія Солунського, послідовника апос...