"Арестович хакнув Зеленського і використовує його аудиторію проти нього ж самого", - маркетолог

"Але прикольно вийшло, що казати. Вони спочатку самі зробили з Арестовича крупну медійну особу з мільйонами підписників, а тепер змушені використовувати загальнонаціональні медіа, аби опонувати його маячні", - пише маркетолог Ігор Гевко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Якщо у 2019-му Зеленський хакнув систему, то Арестович хакнув Зеленського і використовує його аудиторію проти нього ж самого. На кожен хитрий болт завжди знайдеться гайка з лівою різьбою, як то кажуть.

В Україні є темна маса неосвічених та інфантильних виборців, якими легко маніпулювати і яку намацали політтехнологи, готуючись до виборів 2019-го. І тепер до неї звертаються всі, кому не лінь. Це раніше шукали складних шляхів боротьби з опонентами, розробляли передвиборчі програми чи збивали камазами або труїли. Тепер все гуманніше – просто маніпулюй пролетаріатом і розкидайся голослівними звинуваченнями. Ніхто від тебе підтвердження не вимагатиме, людям цікавий сам процес.

Відкриту скриньку Пандори із гаддям, охочих до зрад і красивих роликів, тепер дуже складно заперти назад. Фактично неможливо. І навіть якщо для окремих осіб відкрита скринька Пандори перетворилась на ріг достатку, для України і її майбутнього це пряма загроза національній безпеці. Бо рано чи пізно Росія зрозуміє, що їхати на Україну медійним впливом і політтехнологіями набагато дешевше та ефективніше, ніж танками".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Корейський сценарій" для України - це що?": Тактика західних партнерів України – не давати росіянам по пиці, а легенько стукати по ній долонею, - Олещук

понеділок, 20 травень 2024, 16:56

"Останнім часом в американських ЗМІ почали з'являтися дивні публікації з тим, що вони називають обговоренням "Корейського сценарію" для України. Що характерно, автори цих публікацій, судячи з усього, або самі взагалі не розуміють, що таке цей "Корейськ...

Змінитися, аби перемогти

понеділок, 20 травень 2024, 16:07

Війна – це мистецтво так використати сприятливі умови, щоб здобути найбільшої сили і впливу, виходячи з ситуації (Сунь Цзи). Часто доводиться чути: «Війна – це математика». . Особи, здебільшого далекі від воєнної теорії (а тим більше від практики)...