
Радник Офісу президента Олексій Арестович вважає, що Російська Федерація на 9-му місяці повномасштабного вторгнення уже воює за ціну поразки. Таку думку Арестович висловив у розмові із російським опозиціонером, адвокатом Марком Фейгіним, передають Патріоти України.
"Ціна поразки може бути більша або менша. Вони воюють - за меншу. Поразку уже усі усвідомили. Ні в кого немає ілюзій. Навіть Путін розуміє, що він програв, і жодними зусиллями він не змінить це. Вони воюють, щоб поторгуватися за ціну поразки", - вважає він.
На його думку, найгірше для Росії у цій війни - це капітуляція. І Сили оборони робитимуть усе, аби вибити росіян із України. "Ми будемо ввести цю ситуацію до їхньої капітуляції. Поразка - це не найгірше, що може статися. Найгірше - це капітуляція. Вони повинні вивести свої війська із території України. До цього ми готові. Моя позиція чітка та пряма. Росія повинна бути позбавлена ядерної зброї, бо це єдине гальмо для усього людства", - сказав Арестович.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...