Армії РФ показала "танк-мутант" Т-62М із захистом "Релікт" (фотофакти)

Т-62М із модернізаціями

На машину встановили деталі від різних танків, бортові обвіси від Т-72Б3 чи Т-90М, обвіси на башті від Т-90М, а також козирок над танком.

У соціальних мережах опублікували світлину російського танка Т-62М із низкою модернізацій від сучасного приціла до динамічного захисту "Релікт". Про це повідомляє танковий експерт Андрій Тарасенко.

На світлині зображений танк Т-62М, який має декілька особливостей. Машину оснастили найновішим російським динамічним захистом "Релікт", прицілом "Сосна-У", а також вже традиційним козирком на башті. В мережі вперше показали настільки серйозно модернізований танк Т-62М. До цього ДЗ "Релікт" ставили тільки на сучасніші Т-80БВМ і Т-90М "Прорив".

Прицільний комплекс на танку теж оновлений — приціл ПНМ-Т або "Сосна-У". Автор називає танк "дивним мутантом", бо борта в нього обвіси від Т-72Б3 або Т-90М, на башті обвіс від Т-90М, а на верхній лобовій деталі старий металополімерний блок.

ДЗ "Релікт" — це російська розробка динамічного захисту, яка побудована на "Контакт-5". За заявленими характеристиками, "Релікт" захищає від тандемних боєприпасів, до 90% від кумулятивних засобів ураження, до 50% від бронебійно-оперених підкаліберних снарядів.

Проєкт модернізації танка з ДЗ "Релікт"Автор зазначає, що в РФ були проєкти модернізації Т-55 чи Т-62 зі встановленням динамічного захиста "Релікт", а також покращення динаміки машини.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Він втомився? У Сочі перекинувся "Панцир-С1" (відео)

четвер, 29 лютий 2024, 14:01

У Росії зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С1" перекинувся просто посеред дороги. Видовищне відео оприлюднив український журналіст Юрій Бутусов у Telegram, передають Патріоти України. "Російський ЗРГК "Панцир-С1", який пересувався у супроводі ...

Шойгу теж не витримав: Путін звернувся до російських високопосадовців, але вони... заснули (фото, відео)

четвер, 29 лютий 2024, 13:55

Російський диктатор Володимир Путін сьогодні, 29 лютого, оголосив послання до Федеральних зборів. Путін вже у 19-й раз звертається з подібним посланням, зазначають Патріоти України. Послання глави держави Федеральним зборам – щорічне публічне звернення...