"Армія, яка відступає, вимагає від армії, що її оточила і загнала у два котли, припинити вогонь. Це зовсім нове явище у військовій стратегії", - Піонтковський

"Впадає у вічі така обставина. 99% промови Путіна присвячено не Україні, а Заходу. Він дуже довго, докладно, зі смаком і задоволенням зізнавався у своїй гнійній ненависті до Заходу. А про Україну йому говорити страшно. Йому ж, мабуть, доповіли, що закрито мішок навколо російських військ у Лимані. Там 10-тисячне угруповання. І давно відомо, що позбавлено зв’язку та всієї логістики 20-тисячне угруповання на правому березі Дніпра під Херсоном", - пише політолог Андрій Піонтковський у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:

"Про Україну говорити страшно, і навіть згадувати. Щодо України він обмежився лише однією дуже смішною фразою. Він вимагав від України негайно припинити вогонь. Тобто, армія, яка відступає, терпить від армії, що її оточила і загнала у два котли, припинити вогонь. Це зовсім якесь нове явище, нове слово у військовій стратегії та у військовому мистецтві.

Цього достатньо, щоб зробити висновки, що Путін перебуває у відчайдушному стані. Багато хто обговорював майбутній виступ Путіна, зокрема й на російських провладних каналах, чекали, що будуть якісь сенсаційні речі, дуже важливий виступ, «об'ємний виступ», як казав його прес-секретар Дмитро Пєсков. Діапазон очікувань був від припинення «СВО» із заявою, що її завдання виконано, до оголошення масштабної війни. Нічого подібного. Виступ Путіна 30 вересня був абсолютно порожній щодо України, крім заклику до армії, що оточила його, «припиніть вогонь».

Захід йому лаяти легко та приємно. Він не боїться. А про Україну йому просто казати вже страшно.

І ще один момент. Під час оголошення Путіна про мобілізацію та референдуми про анексію, розвивалася проста схема, мовляв, ось тепер це територія РФ, тому якщо українці продовжуватимуть бойові дії, то це буде нападом на РФ, а «ми можемо відповісти всім, включно з ядерною зброєю».

Але Путін навіть не наважився повторити цю погрозу, яку тиждень тому, коли оголошував мобілізацію, артикулював і тоді налякав увесь світ. Але йому дуже жорстко відповіли США в особі своїх найвищих керівників, що у разі ядерного удару по Україні буде знищено всю російську армію і його самого. Тому він злякався.

Загалом, дуже слабкий виступ. Та й запізнився на 18 хвилин. Путін розгублений, загнаний у кут, щодо України йому нема чого сказати. Він може лише повторювати свою демонстрацію дикої ненависті до Заходу.

Те, що Україна сьогодні подала заявку до НАТО, це правильно. І треба кінчати це угруповання в Лимані, і зовсім іншою мовою вони заговорять".

Джерело: НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В Мали "вагнеровцы" серьезно потрепали Французский легион, что создает проблемы для Франции, которая активно играет в Африке. Эта ЧВК уже начала раздражать Запад", - політолог

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:14

"Вчера стало известно, что в Центральноафриканской Республике (ЦАР) неизвестный самолет нанес удар по базе частной военной компании Вагнера. Это новость примечательна тем, что вагнеровцы стали серьезной силой, которая начинает раздражать Запад, потому ...

"Теперішнє гасло в Німеччині щодо мігрантів: "Так українцям, ні іракцям і еритрейцям", - Голобуцький

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:00

"Глобальні задачі України:. Європа, зокрема Німеччина, вподобала українських біженців як корисну частину свого суспільства - і воліє надавати перевагу їм перед біженцями з інших континентів і регіонів", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй...