
Очільниця німецького МЗС Анналена Бербок відмовилась робити спільне фото з канцлером Олафом Шольцом після його відмови погодити новий пакет допомоги Україні. Світлина, яку опублікувало видання Bild, викликала бурхливу реакцію у мережі, зазначають Патріоти України.
За словами Бербок, це був "моментальний знімок" і вона просто не бачила рухів канцлера. "Анналені Бербок респект, як власне і її партії. З усіма безумствами екологічних та економічних ідей Зелених, у них є одна прекрасна риса - вони щиро підтримують Україну і так само щиро ненавидять террорашу. На відміну від відверто прорашистських партій AfD та BSW на головному офісі Зелених в Дюссельдорфі і сьогодні висить український прапор. Ну, а фотограф супер-профі! Знімок вийшов чудовий: оригінальний і промовистий!", - написав у Faceook українець Георгій Козаченко.
"Астанавітєсь по-німецьки", "Одєяло убєжало, убєжала простиня", "Символічне фото - Олаф Шольц намагається втримати кабінет, що розпадається", "Намагається Бербок затягнути в орєшнік", - пишуть у мережі.
Нагадаємо, раніше Бербок розкритикувала власний уряд за нерішучість щодо допомоги Україні: "Німеччина цілому наразі не розглядається як рушійна сила мирної політики в Європі, і, чесно кажучи, мені від цього болить".
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...