
Очільниця німецького МЗС Анналена Бербок відмовилась робити спільне фото з канцлером Олафом Шольцом після його відмови погодити новий пакет допомоги Україні. Світлина, яку опублікувало видання Bild, викликала бурхливу реакцію у мережі, зазначають Патріоти України.
За словами Бербок, це був "моментальний знімок" і вона просто не бачила рухів канцлера. "Анналені Бербок респект, як власне і її партії. З усіма безумствами екологічних та економічних ідей Зелених, у них є одна прекрасна риса - вони щиро підтримують Україну і так само щиро ненавидять террорашу. На відміну від відверто прорашистських партій AfD та BSW на головному офісі Зелених в Дюссельдорфі і сьогодні висить український прапор. Ну, а фотограф супер-профі! Знімок вийшов чудовий: оригінальний і промовистий!", - написав у Faceook українець Георгій Козаченко.
"Астанавітєсь по-німецьки", "Одєяло убєжало, убєжала простиня", "Символічне фото - Олаф Шольц намагається втримати кабінет, що розпадається", "Намагається Бербок затягнути в орєшнік", - пишуть у мережі.
Нагадаємо, раніше Бербок розкритикувала власний уряд за нерішучість щодо допомоги Україні: "Німеччина цілому наразі не розглядається як рушійна сила мирної політики в Європі, і, чесно кажучи, мені від цього болить".
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...