"Аудитор ЄС заявив, що в Євросоюзі немає країни, яка могла б позмагатися по корупції масштабами з Україною, але я б хотів дещо уточнити", - Дмитро Вовнянко

"Аудитор ЄС Юхан Партс заявив, що в Європейському Союзі немає країни, яка могла б позмагатися по корупції масштабами з Україною. Те що за Зеленського знову розквітли корупційні схеми часів Януковича (дещо призабуті за Порошенка) - я і без Партса знаю, сам регулярно стикаюся. Але я таки хочу поставити питання дорогим європейським партнерам", - пише блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"По-перше. Існує такий дивовижний рейтинг Трансперенсі, згідно якого протягом 5 років президентства Петра Порошенка Україна поліпшила свої показники на 7 пунктів (не відсотків - там побільше). Але згідно рейтингу Трансперенсі наразі Україна на тому самому рівні, на якому Порошенко здав країну. Як співвідноситься цей факт з заявою пана Партса? Нам чекати шаленого погіршення положення України в рейтингу Трансперенсі - чи з рейтингом Трансперенсі щось не так? Тоді добрячі питання до місця Грузії в тому рейтингу і до великого реХВорматора Саакашвілі. Бо підприємці, що мають справу з Грузією, розповідають що корупція там нічим не краща за українську. А тим не менше, за Трансперенсі, Грузія корупцію вже майже перемогла.
Чи може на положення Грузії в рейтингу Трансперенсі вплинуло те, що чимало грузинських активістів-грантожерів за Саакашвілі поставали політв'язнями? Тобто посади ми Шабуніна з Шалайським - і перемога над корупцією була б грандіозна?
По-друге. В часи президента Порошенка, за активної участі (і шантажу) активістів-грантоїдів та за безпосередньої участі європейських партнерів, в України з'явилися: НАБУ, САП, Вищий антикорупційний суд, НАЗК, ДБР, а зараз ще й БЕБ. Наразі звіт пана Партса вочевидь доводить, що результативність всіх цих дивовижних органів, працівники яких були набрані за безпосередньої участі Трансперенсі-Україна і навіть самого Шабуніна, дорівнює... нулю. Повному. Бо по-перше всі ці органи ніякі не незележні - ДБР давно перетворилася в сторожового пса існуючого зеленого режиму. А по-друге, результатів боротьби з корупцією від усіх цих дивовижних установ не спостерігається як таке.
У чому справа? Ці установи були створені точно за порадами західних партнерів - чи Шабунін і його банда десь напартачили? Де саме?
Чи причина в тому, що аби всі ці органи давали результат треба аби над ними стояв Порошенко з батогом - для стимуляції? А якщо так, то на біса вони всі нам потрібні? Може треба було обмежитися старими добрими прокуратурою, СБУ та поліцією? У них по боротьбі з корупцією результативність якось повища буде.
Одним словом. Пан Партс визнав, що всі проекти боротьби з корупцією в Україні які втілювали за порадами західних партнерів, зазнали краху. Користі від них - нуль. А відтак питання. Якщо Захід не знає як українцям побороти корупцію - може краще ми самі якось? Може нам не допомагати треба, а не заважати? Наприклад, може Заходу перестати фінансувати дармоїдів на кшталт Шабуніна і подібних, вся діяльність яких зводиться до боротьби з тою українською владою, яка справді намагається проводити реформи, що ми спостерігали за Порошенка?
Мене як людину що живе в Україні і збирається жити тут далі, відповідь на це питання си-и-и-ильно цікавить".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Він навіть не у Москві": У Путіна лише два шляхи - удар тактичною ядерною зброєю по Україні, який не принесе перемоги, або різко зменшити вимоги та піти на мирні угоди, - Голобуцький

субота, 23 листопад 2024, 9:20

"Заява Путіна – вимушений крок, бо Захід не продемонстрував очікуваної Кремлем реакції. Захід не зрозумів дуже товстого «натяку» - довелось роз’яснювати особисто. Путін пів доби чекав на прояви паніки, на чергу дзвінків з усіх столиць НАТО, може навіть...

Народні прикмети на 23 листопада: Не забудьте посвятити хліб-сіль. Що не можна робити цього дня, щоб не відвернути щастя, а що варто здійснити

субота, 23 листопад 2024, 7:05

Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...