Авіація ЗСУ ставить жирну крапку: Українці знищують оточених у Вовчанську росіян керованими авіабомбами (відео)

Повітряні сили ЗСУ завдали ударів коригованими авіабомбами по позиціях росіян, що знаходяться в оточеному заводі у Вовчанську.

Відповідне відео було опубліковано у Мережі. Ударів було завдано з використанням озброєння, що коригується, оскільки на кадрах опублікованого відео показані точні вибухи щодо невеликої площі.

Точний тип авіаційних бомб, що використовуються, невідомий, але, судячи з відео, використовувалися авіабомби вагою до 227 кг. Слід зазначити, що залишки російських підрозділів знаходяться в оточеному агрегатному заводі у місті Вовчанську.

Для їх знищення Сили оборони використовують потенціал високоточного озброєння, щоб вибити їх з цих позицій.

Використання авіаційних бомб є дуже ефективним, оскільки дозволяє здійснювати бомбоскид із високою точністю.

Крім того, авіаційні бомби серії Mk.82 оснащені 89 кг вибухової речовини, а серії Mk.83 – 202 кг, що забезпечує кращі можливості ліквідації ворога та його позицій.

Слід зазначити, що на сьогоднішній день Повітряні сили ЗСУ використовують американські високоточні авіаційні бомби сімейства JDAM/ER та SDB, а також французькі сімейства AASM (Hammer).

Крім цього, в Україні готуються до випробувань власного аналога дальнобійної авіаційної бомби JDAM-ER.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Росіяни наступатимуть з Білорусі? Зеленський терміново подзвонив Буданову

п’ятниця, 19 липень 2024, 12:58

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов нещодавно заявив про існуючий ризик загострення атак російських військ на півночі. Багато хто сприйняв цю заяву як те, що РФ готує наступ з території Білорусі. Пізніше прези...

"Велике будівництво" обернулося "Великим крадівництвом": Уряд чомусь пробачив "Укравтодору" $1 000 000 000. Заплатять платники податків - Омелян

п’ятниця, 19 липень 2024, 12:38

"Борги є, доріг немає. От тільки крали в Укравтодорі, а платити - всім нам", зазначає експерт. Міністр інфраструктури в 2016-2019 роках Володимир Омелян звернув увагу на одну з оборудок слуг Зеленського, котрі в решті-решт призвели до підвищення податк...