Автомобілі чиновників готуються конфіскувати для ЗСУ: Кого може торкнутися новий закон

Покинуті в аеропортах і на вокзалах автомобілі чиновників пропонують вилучати на потреби ЗСУ.

До парламенту внесли законопроєкт про конфіскацію авто чиновників-утікачів, передають Патріоти України. На думку його авторів, такі заходи сприяють підвищенню рівня свідомості та відповідальності в держслужбовців. Покинуті в аеропортах і на вокзалах автомобілі чиновників пропонують вилучати на потреби ЗСУ. Відповідний проєкт закону №7260 зареєстрований у Верховній Раді групою народних депутатів.

Законопроєкт вносить зміни до закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", що дозволяють конфіскацію авто держслужбовців вищого рангу, які залишили країну під час військового стану. Машини пропонують передавати захисникам України.

Винятки зроблено для чиновників, які вирушили в офіційне відрядження. Крім того, не можна буде конфіскувати авто в батьків-одинаків, вагітних жінок, чиновників із інвалідністю, а також осіб, які доглядають людейі з інвалідністю або мають таких серед членів сім'ї.

Автори законопроєкту в записці пояснення до нього заявляють, що під час війни почастішали випадки виїзду за кордон депутатів, керівників державних органів та інших держслужбовців високого рангу. Загроза конфіскації машин "сприятиме підвищенню рівня свідомості та відповідальності перед державою та українським народом у службових осіб". До того ж, так будуть задоволені потреби ЗСУ в автомобільній техніці.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не може не радувати: Експерт звернув увагу на ірраціональну кількість Ту-95 в повітрі під час нічної атаки росіян по Україні

неділя, 4 червень 2023, 21:26

Такі ірраціональні дії не на користь російських окупаційних військ. Під час нічного обстрілу України російські окупанти підняли в повітря шість літаків Ту-95 і здійснили стільки ж пусків ракет, що було ірраціональним, наголошує військово-політичний огл...

"Живе м'ясо" з лопатами та автоматами: Хто "охоронятиме" Бєлгородщину

неділя, 4 червень 2023, 21:00

На території Бєлгородської області перебуватимуть курсанти з військових училищ РФ. Згодом розвідка повідомить, де саме у Бєлгородській області вони "охоронятимуть" кордон. Про це військовий експерт Олег Жданов розповів у YouTube, передають Патріоти Укр...