
Бригада Азов отримала новітні українські дрони UAS SETH. Бійці показали, як застосовують безпілотники проти окупантів. Відповідне відео опублікувала пресслужба Азову в понеділок, 10 березня, передають Патріоти України.
На ньому можна побачити, як українські військові застосовують новітній дрон для знищення російської вантажівки.
«UAS SETH — новітня українська зброя 12-ї бригади Азов. Цей ударний БпАК простий в експлуатації, повністю автоматизований і вже влучає у ворожі цілі на Торецькому напрямку. Але найголовніше — він виробляється в Україні», — зазначається в повідомленні.





У пресслужбі бригади повідомили, що першу партію UAS SETH азовцям передав благодійний фонд "Повернись живим". Як повідомляє Мілітарний, безпілотник UAS SETH за зовнішнім виглядом нагадує іранський ударний БпЛА Shahed-136. Однак український дрон оснащений електричним двигуном.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...