"Баби ж нє наражают!": У російських загарбників стрімко зросли втрати бойової техніки на фронті. Що знищується найчастіше (фото)

За березень середній показник втрат окупантів зріс у декілька разів. OSINT-аналітик Річард Верекер зауважив, що збільшення знищеної техніки російських військових може бути повʼязано з трьома причинами.

У Збройних сил Російської Федерації зросла кількість втраченої бойової техніки на полі бою у березні. Про це повідомив OSINT-аналітик Річард Верекер у своєму X (Twitter).

Він зауважив, що протягом повномасштабного вторгнення співвідношення ворожих втрачених танків до бойових бронемашин було близьким до середнього показника 1,87, максимум якого досягав 2,17. Проте у березні цей показник зріс до 3,87 та 6,8 за десять днів.

"Я не знаю причини, можливо, це пов’язано з тактикою чи доступністю транспортних засобів, або, можливо, вибори в Росії є фактором, але це відбувається і, здається, прискорюється протягом місяця", — наголосив він.

За його словами, кожного разу, коли він перевіряє цифри, це співвідношення зростає.

Крім цього, він показав співвідношення всіх втрат техніки щомісяця та як відсотковий показник від загальних втрат у березні.

"Відбулося поступове скорочення всього, що не є танком чи БМП, але це дуже поступово, порівняно зі змінами, що відбулися за останній місяць у танках порівняно з БМП", — розповів він.

OSINT-аналітик опублікував дані зі всіма втратами росіян щомісяця

Він наголосив, що спостерігаючи за загальними втратами ЗС РФ цього місяця, можна помітити, що зросло знищення БМП-1 та знизилося БМД-2. Проте суттєвих змін не відбулося, якщо порівнювати з лютим або січнем.

"Це свідчить про те, що йдеться не про одну чи дві великі партії одного типу БМП, які прибули на фронт", — зазначив аналітик.

На додаток він порівняв дані всіх втрат ворожих танків за типом щомісяця. За його словами, помітне зниження відсоткового значення Т-80, тоді як втрати Т-90 і Т-72 зросли.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ліха бєда начало": Чорноморський флот почав тікати до Каспійського моря, – Коваленко

понеділок, 27 травень 2024, 17:48

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що єдиним варіантом для росіян врятувати свої кораблі — вивести їх у Каспійське море. Однак їхня присутність значно збільшить ударний потенціал РФ у регіоні. . Росія перемістила ще недобудован...

У селі грандіозний ювілей — 200-ліття церкви!

понеділок, 27 травень 2024, 17:40

Сокровенне. Найбільше всі ми разом узяті, українська держава в цілому, завинили перед нашими славними жіночками колгоспницями, котрі все своє нужденне життя гнули спину в буряківничих ланках. На наших джуринських, у тому числі, подільських ланах і крут...